Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadás ellen valami?

Izzadás ellen valami?

Figyelt kérdés
Eléggé izzadós vagyok, emiatt nem merek világos ruhát felvenni, mert áttlátszik a folt. Rengeteg izzadásgátlót kipróbáltam már, de egy se működött. Az osztályomban rajtam kívűl senkinek nincs baja az izzadással (eddigi megfigyelésem alapján), csak velem, és ez eléggé kellemetlen, mivel néha szag is van.. Mit használjak?

2015. jan. 16. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Évekig szenvedtem izzadással!!!!Nagyon durván!!!Volt hogy a mellemig leizzadtam,alig tudtam vmi ruhát felvenni,nagyon cikinek tartottam!Össze-vissza vettem mindenféle spray-eket,de semmi se használt.Aztán utána olvastam a neten,és rátaláltam arra a csodaszerre,ami szó szerint megváltoztatta az életem.Exodor a neve.700forintért lehet venni bioboltba,már a 3.flakont veszem ujra,kb.4hónapig elég!!!Én hetente 1szer használom,persze irja rajta,hogy hogy kell használni(első haszználatkor 3nap minden este be kell fújni) Tényleg nagyon jó,csak ajánlani tudom.A másik pedig,hogy én csak stiftet használok mellé (niveát)nem hagy foltot,ha eldolgozod felkenés után a kezeddel :) Komolyan átérzem,hogy mit élsz át, :( én pár évig szenvedtem vele (7.től 11.es koromig :( )akkor döntöttem úgy,hogy elegem van,hogy semmi normális ruhát nem tudok felvenni.Télen csak kötött pulcsikba jártam.máskor meg polo és kardigán,persze szaga is van az izzadságnak,és nagyon undi.Szóval remélem,hogy tudtam segíteni :) Az exodornál nincs jobb,garantálom hogy nem fogsz többet izzadni!!!!!Azóta mióta használom (több mint egy éve,végre van önbizalmam) Viszont úgy használd,hogy az első 3nap minden este befújod,aztán szépen csökkented,2naponta fújod be,majd 3naponta stb....én már csak hetente használom!!!!!és nagyon jó!! :)))
2015. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 16. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Fa stiftjet hasznalom honajlra es teljesen jo.
2015. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!