Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Termeszetes sotetszoke haj...

Termeszetes sotetszoke haj szokites (? )

Figyelt kérdés
Paszteles lila szinure( [link] ) szeretnem festeni sotetszoke furtjeimet ( [link] )<-- kb ilyen szinu. Ehhez ugyebar szokitett alap szukseges. Neztem par videot, de csak olyat talaltam ami barna hajon volt bemutatva. Szokites utan mindegyik citromsarga, szinte mar narancssarga lett. Utana valami lotyit raktak ra amitol platinaszoke lett. Arra lennek kivancsi, hogy az en sotetszoke hajam szokites utan egybol platina lesz vagy nalam is jelentkezni fog a sarga szin? Elore is koszi a valaszokat:) ( ha lesznek haha)

#haj #szőkítés #festés #Paszteles lila
2015. máj. 5. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy sárga lesz a hajad szőkítés után. És ugye sárga hajon a lila nem lila lesz hanem inkább rózsaszín. Szóval neked is kell először hamvasító folyadék a hajadra.
2015. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek sárgás a szőkítés után a haja, ez normális. Csak színezés után lesz olyan, amilyet akar épp az ember- mondjuk hamvas, vagy rózsaszínű, vagy más pasztellszínű.
2015. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom:))
2015. máj. 6. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg olyan eredményt szeretnél, mint a képen, hiába vagy sajnos szőke, a teljes sikerért sajnos rendesen neki kell esned a hajadnak. a szivástól általános tapasztalat tényleg az, hogy a szin sárga, narancssárga illetve hasonló csibékre emlékeztető borzadályos állapot lesz, igy mindenképp én is azt mondom, hogy kell hamvasitani. ismerek fodrászt, aki nagyon szépen le tudja szivni a hajat fehérre - mert itt bizony szerintem cél a fehér. rá lehet kenni ezt a szint egy nagyon világos sárgára is, de egy: nem lesz olyan szép az eredmény, vagy nem olyan, amit kivánsz, kettő: ha kopik, az is sárgás lesz sajnos. viszont fehér alapnál a kopás is inkább tűrhetőBB árnyalatokat vesz fel - legalábbis eddig igy tapasztaltam :D


kiváncsi vagyok az eredményre, ha van kedved, küldesz egy képet majd pü-ben? ^^ és azért óvatosan égesd a hajad! :D (nekem dreadlockom van, és sajnos égettem már le tincset leszivással... akkor kicsit betojtam a dologtól XD)

2015. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, sokat segitett (meg egy kicsit be is tojtam ettol a leegetes dologtol haha) jovohonapban festem, ha nem felejtem el akkor mindenkepp irok egy privat uzit az eredmenyrol:D
2015. máj. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!