Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a hajszínezés...

Szerintetek ez a hajszínezés beválik?

Figyelt kérdés

72 centis, sötétszőke hajam van. Újabban incselkedem egy kis természetes vörös fénnyel, színnel. Festeni nem akarom, mert próbálom minél jobban kímélni a hajam (szilikonmentes sampon, stbstb), szóval teljesen festékellenes vagyok.


Azt olvastam, hogy céklát és répát kell összefőzni, felpakolni a hajra, és rajta hagyni egy órát. Szerintetek ez beválik? Nem lesz baja a hajamnak tőle? Próbálta már valaki?


L/23



2015. ápr. 28. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld ki, de csak 1 tincsen. Ha beválik, és tetszik az a szín, akkor megcsinálod az egész hajadon:) Amúgy elvileg a céklától inkább lilás lesz..

És hallottam olyanról is, hogy vöröshagyma szirmait (vagymi:D) berakod forró vízbe, és vársz kb. 1 napot, akkor a víz pirosos lesz, és azzal ha megmosod a hajad, akkor lesz egy kis vöröses árnyalata...

2015. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah, és még az, hogy ezekhez a természetes hajfestésekhez sokszor kell csinálni ezt a módszert, úgy lesz csak látványos:) Sok sikert;)
2015. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a vöröshagyma főzettel festjük az eredeti piros tojásokat,így az szerintem működne. A cékla,de főleg a répa előfordulhat,hogy inkább barnás "koszos" árnyalatot adna,úgyhogy tényleg jó ötlet kis területen kipróbálni. Baja biztos nem lesz a hajadnak,sőt. Ezek csak növények, ha a vegyszertől nem félsz,ezektől sem kell.
2015. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baja ugyan nem lesz, csak éppen ha nem tetszik a szín, nem fogod tudni még vegyszerrel sem leszedni. úgyhogy csak óvatosan!
2015. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem az egy tincses módszert fogom kipróbálni, de most már elbizonytalanodtam, milyen növénnyel kéne. Hennát nem szeretnék alkalmazni, mert annak túl intenzív hatása van.

Szerintetek mivel lehetne elérni a narancsos színt?

2015. ápr. 29. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
A henna túl intenzív neked, de narancsos színt szeretnél? Nekem ez ellentmondásos...
2015. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a hajszínező is jó :) én mindig azzal festem ha új színt próbálok. most is egy 4-8mosásos van a hajamon. sötétszőkéből vörösre. ez nem roncsolja annyira.ammónia mentes. és nagyon jó színe lett a hajamnak :) szeretem nagyon.

énis halottammár a céklás dologról. barátnőm ki is próbálta de neki alig fogta be :/

2015. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!