Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastag szálú hajat, mennyire...

Vastag szálú hajat, mennyire nehéz "felállítani"?

Figyelt kérdés

Nagyon vastagszálú, dús hajam van, ami most nagyon hosszú. Szeretném levágatni, ilyen stílusúra: [link]


Fel tudnám én is így állítani? Azt mondták, hogy ilyet csak a vékonyszálú hajúaknak könnyű hordani.. de én nagyon szeretnék:) Van itt valaki akinek hasonló haja van és vastagszálú? Vagy fodrász? Bármit meghallgatok, csak nem akarok a fodrásznál koppanni, hogy nem érné meg..:)



2015. máj. 4. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó beszárítás és kellő mennyiségű zselé mellett simán összehozhatod. De azért a fodrászodtól is kérdezd meg, mielőtt lemetéli a hajad:D
2015. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én igaz, fiú vagyok, de tapasztalatból(És sok ismerősömtől stb..) tudom, hogy vastagszálú hajba könnyebb volument szárítani, mint vékonyszálúba(Jobban megtartja saját magát a haj.), szóval emiatt ne aggódj. Zselét meg ne használj, mert kiszárítja a hajad és egy idő után csúnya és töredezett lesz, hajwaxot és esetleg egy kis hajlakkot használj inkább. :)
2015. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta zselézem/hajspray-zem a hajamat, és nem hogy rosszabb, hanem sokkal jobb lett a hajam. Fényes, a vége nem töredezik, szóval szerintem csak jól meg kell választani a terméket, amit a hajadra kensz, mert a semmilyen vackok valóban tönkreteszik a hajat, de nem minden hajzselé rossz!
2015. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi nektek!! :))

Lemetéltetem:DD

2015. máj. 6. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!