Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nők miért hiszik hogy a...

A nők miért hiszik hogy a vastag szemöldök szép? 25F

Figyelt kérdés
Szerintem undorító :D
2015. márc. 3. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi számít vastagnak?
2015. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mindegy, hogy milyen vastag szemöldökről van szó... Mire gondolsz pontosan?
2015. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ami divat lett facebookon, olyan vastag hogy nem szedik csak igazítanak rajta, mert az " természetes "
2015. márc. 3. 19:57
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Mi az hogy fb-n menő? :D Gondolod, hogy mindenki azon éli világát?


Egyébként ezzel szerintem semmi gond:

[link]

[link]


Ezzel annál inkább:

[link]

[link]

2015. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is vastag a szemöldököm! Nem festetem,nem rajzolgatom,teljesen természetesen vastag. És azért tetszik a nőknek,mert természetesebb hatást kelt mint a vékony műszemöldök! Szerintem meg az undorító!
2015. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Egyébként pedig nem a természetessel van a baj, hanem amikor a csajok kihúzzák a szemöldöküket, mert annál vastagabbat akarnak..


Ettől mondjuk dobtam egy hátast...

[link]

2015. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
teljesen egyetértek azzal, hogy a természetesen vastag szemöldök szép, az viszont ocsmány ha valaki kihúzza, hogy vastagabb legyen. De ami nekem nagyon nem tetszik amikor annyira kiszedeti a szemöldökét hogy 3 mm vastag
2015. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Nagyon ronda, ezek a lányok alapból jó csajok lennétek, de így meg rondák. Fogalmam sincs mi ez a divat. Legközelebb meg a dagadt csajok lesznek a divatosak?

2015. márc. 3. 20:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a pasik azt hiszik hogy a rövid hajjal néznek ki jól... senki nem tudja miért van ez. De nem így van.
2015. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
azért, mert szép! és neked van sz_r ízlésed. amiket te és a 4-es linkelt, azok pont, hogy szépek. ha valakinek vastag alapból a szemöldöke, mégis mi a f_szt csináljon vele, szedje ki 3 mm-esre? elég gagyi lenne.
2015. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!