Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én hülye elkezdtem szedni a...

Én hülye elkezdtem szedni a szemöldököm mert már nagyon vastag volt. De valahogy ugy érzem hogy valamit elcsesztem . Szóval szerintetek mit ronthattam el és hpgyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 19. 19:45
 1/10 anonim válasza:
Nem a tetejéről kellett volna elkezdeni szedni, hanem az aljáról. Szerintem folytasd, ahogy elkezdted, de ne szedd ki ennél vékonyabbra, a másikat is csináld meg hasonlóan, várd meg amíg visszanő, utána kozmetikussal szedesd ki egyszer, aztán már csak a visszanövő, rövid szőrszálakat kell mindig kiszedegetni.
2015. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jaa, de ha fiú vagy... :D Bocsi, csak manapság sok lány néz ki úgy, mint egy fiú... Nem kellett volna kiszedni szerintem, fiúknak jól áll a vastag szemöldök. Csak középről kell szedni.
2015. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Amugy csak alulról szedtem de túl vékony lett.

De azért visszanő ha csipesszel szedtem ki és az kb mennyi idő?

2015. márc. 19. 20:12
 4/10 anonim válasza:
De nem rontottad el szerintem. A vége direkt vastagabb, vagy nem fejezted be?
2015. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Visszanő, mindenkinek más sebességgel nő. Én lány vagyok, nekem 1-1,5 hét után már látszanak a visszanövő szálak.
2015. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy csak most először kezdtem szedni és azért nem mertem tovább szedni mert féltem hogy tul vékony lesz
2015. márc. 19. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:

nem lett rossz, de akkor fejezd be, mert így féloldalasan viszont furán néz ki

szerintem csak azért tartod túl vékonynak, mert még új így és nem szoktad meg

ennél ne legyen vékonyabb, de ez még jó

2015. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lett kiszedve, de még így is elég vastag és bozontos. Csináld hozzá a másikat is, aztán várj pár hetet, utána menj el kozmetikushoz, és csináltasd meg vele normálisan. A hosszából is kell vágni egy kicsit, nem elég csak kiszedni, meg vékonyítani. Sokkal emberibb ábrázatod lesz, egy rendezett, ápolt szemöldökkel. :)
2015. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat:)
2015. márc. 19. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó lett.

inkább csak középen kellene nyomokban hagyni valmit a természetes hatás kedvéért

47n

2015. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!