Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlen leborotváltam a...

Véletlen leborotváltam a szemöldököm, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet véletlen leborotválni? Elég távol van mindentől ahhoz, hogy csak úgy megszaladjon a borotva. Egyébként várd meg, míg visszanő. Ha lány vagy, használhatsz szemöldökformázót, én az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade-re esküszöm, én is ezt használom (bár nekem egyébként is van szemöldököm...).
2015. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hosszú ideig tart egyesével kiszedni a szálakat és hát megcsúszott
2015. márc. 11. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

XD ügyes vagy.

Ha borotválod legalább odafigyelhetnél.

2015. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus pár 100 Ft-ért kiszedi, nem kell neked vesződni vele és nem lesznek ilyen balesetek. Sőt ha gyantázza 2-3 perc alatt megvan.
2015. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mertek a szemetek körül borotvával zsonglőrködni?
2015. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
És inkább borotválod 2 naponta... Gratulálok. Kozmetikusom 300 Ft-ért gyantáz szemöldököt - bár én sosem veszem igénybe, mert szép szemöldököm van alapból, és csak néhány szálat kell kiszednem csipesszel. Gyantáztatni pedig elég havonta. Nem is értem, hogy jut eszébe valakinek ilyen bődületes baromság... De minden nap rá kell döbbennem, hogy az emberi butaság határtalan.
2015. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágass frufrut és nem fog látszani
2016. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!