Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a szemöldököm, mit...

Utálom a szemöldököm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon vastagnak érzem a szemöldököm, úgy érzem, megcsúnyítja az egész arcomat.

Elmentem kozmetikushoz, megkértem, hogy vékonyítsa. Megtette, de én ígyis túl vastagnak véltem. Mondta, hogy szerinte ennél jobban nem kellene kiszedni, viszont én nem bírtam elfogadni, ezért neki estem és túl vékony lett.

Megvártam míg vissza nő, elmentem egy másik kozmetikushoz, ő is kiszedte, de ő se akarta vékonyabbra, mondta, hogy szerinte így jó, viszont én még mindig csúnyának éreztem a szemöldököm.

Most teljesen vissza növesztettem, viszont nem tudom, mit tegyek.

Valahogy a kozmetikusok által jónak véltnél vékonyabbra akarom, de nem túl vékonyra.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Képet nem szeretnék linkelni, de sok helyen olvastam, hogy a kozmetikus tanácsát érdemes megfogadni...

...vagy ilyenkor a sajátomat?

Iszonyat csúnyának érzem magam így,de a környezetemben mindenki szerint így jó.:(


2015. jan. 10. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Képről lehetne véleményt mondani.

Egyébként a te szemöldököd ha gondolod szedd ki te.

2015. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Netről nem linkelsz egy képet megmutatni, hogy milyen vékonyra szeretnéd? Azt elviheted a kozmetikushoz is, hogy ilyen vékonyra szeretnéd.
2015. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borotváld le és fessél.
2015. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez komoly? :D
2015. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy borotváld le.. A rajzolt szemöldök ízléstelen.

Kedves kérdező, engem is elég vastag, sűrű és sötét szemöldökkel áldott meg az élet, ami sokáig nagyon zavart. Nálam a megoldás az volt, hogy a kozmetikus kiszedte valamennyire majd.. Nyírom.

Lehet, furán hangzik, de úgy kell elképzelni, hogy felfelé fésülöd, hogy minden kis szál égnek álljon, majd egy körömvágó ollóval a kívánt ív felett levágod, úgy, hogy az olló párhuzamos a szemöldököd vonalával.

A módszert egy Life.hu-s videóban láttam, és azóta nagyon szép a szemöldököm. Ha gondolod, megkeresem, és privátban szívesen elküldöm. :)

2015. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nehogy leborotváld,minden nap rajzolnod kell és sokszor látszik ahol nő vissza az igazi.Nagyon csúnya tud lenni meg néha elkenődik a rajzolt,az meg hogy néz már ki..
2015. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kép alapján tudnánk segíteni

ha akarod privátban is elküldheted, úgyse ismerlek fel

én vékony szemöldök párti vagyok, nekem is pár szál van

én magamnak szoktam nagyon vékonyra szedni

2015. jan. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!