Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 évesen lábat borotválni?

11 évesen lábat borotválni?

Figyelt kérdés
Már 8-9 évesen elkezdtem szőrösödni.. A hónaljamat már borotválom, mert azt megengedte anyum, de a lábamat nem. De már nagyon zavar..! Ugye itt jön a jó idő és hát nem szeretnék úgy kinézni mint egy ősember... :D Szerintetek leborotválhatom a lábamat?

2015. máj. 1. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Borotváld le és kész, nem kell bejelenteni otthon. Én sem szóltam senkinek mikor elkezdtem , észre sem vette senki, vagy legalábbis nem érdekelte őket, nem hozták szóba. A borotválással nem ártasz senkinek, szóval nem értem miért tiltanák egyáltalán. Azzal csak jól jársz ha nem vagy full szőrös és nem cikiznek érte majd a suliban.
2015. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan borotváld le. Nem értem, hogy egyes anyukák ezt miért tiltják...Azt meg pláne nem, hogy ha a hónaljadat szőrtelenítheted, akkor a lábadat miért nem...Szerintem teljesen normális, hogy ennyi idősen ez már zavar. Lehet mondani, hogy ez csak a divat, stb., de egy ennyi idős lánynak szerintem még fontos a többség véleménye, netalántán, ha még bántanak is emiatt, akkor szerintem egyértelmű, hogy ezt meg kell engedni. Szerintem is sokkal esztétikusabb egy szőrtelen láb. Amúgy én is borotválom a lábamat, elég régóta és semmivel sem lett erősebb vagy sűrűbb mint volt...
2015. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Eldöntöttem, hogy holnap reggel leborotválom. És egyébként nem divatból csinálom, hanem mert igen, cikiznek is.. Az osztályomba a többi lánynak alig van szőre én meg már majdnem full ősember... :D

2015. máj. 1. 22:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is borotváld le! Én is borotváltam ennyi idősen,mert rajtam nagyon sok szőr volt már akkor is.
2015. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!

Leborotváltam és most sokkal jobban érzem magam. :)

Lenne még egy kérdésem... Ha meglátja anyum, hogy le vagyok borotválva mit mondjak? :D

2015. máj. 2. 22:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Kellemetlenül érezted magad,mert sokat csúfoltak miatta a suliban.Én ezt mondtam,mert tényleg így volt.
2015. máj. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 3. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!