Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 évesen lábat borotválni?

11 évesen lábat borotválni?

Figyelt kérdés
Már 8-9 évesen elkezdtem szőrösödni.. A hónaljamat már borotválom, mert azt megengedte anyum, de a lábamat nem. De már nagyon zavar..! Ugye itt jön a jó idő és hát nem szeretnék úgy kinézni mint egy ősember... :D Szerintetek leborotválhatom a lábamat?

2015. máj. 1. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha anyukád megengedi. Amúgy én is hónaljat borotválók de az én anyum még nem engedi h leborotváljam a lábam.. :( 12/L
2015. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hogy csak olyan 13-14 évesen engedi meg. De addiga kész majom leszek! :D

Köszi :)

2015. máj. 1. 15:52
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Csak ha leborotválod utána úgy megerősödik a lábszőröd hogy még jobban majomnak fogsz kinézni. Nekem is megerősödött tőle.
2015. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Később szeretném epilálni is... De azt majd olyan 14-15 évesen. És szerintem nem erősödik.
2015. máj. 1. 16:07
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

"És szerintem nem erősödik."

Azt gondolod Te vagy a nagy kivétel? Megteheted...

2015. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog erősödni. Utána lehet nézni, a tudás ingyen van.
2015. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én a hónomnál látom, hogy nem... De lehet valakinél igen..
2015. máj. 1. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Borotváld le. Igényes vagy ennyi. Ha leborotválod akkor már úgyse tud vele mit tenni... Csak nem ragasztgatja vissza...

Ajánlom hogy használj borotvahabot ha nincs akkor tusfürdőt.

14/l

2015. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne borotváld! Nekem is nagyon sok szőröm volt egész fiatalkorom óta, 11 évesen kezdtük el otthon gyantázni. Nem volt egy élmény, de ez volt a megoldás akkor (vagyis ezt hittem). Aztán volt egy év, amíg borotváltam. Nem azzal volt a gond, hogy erősödik, hanem azzal, hogy másnapra más látszik, elkezd kinőni és szúr is. Szóval kb 1 napig sima aztán kész. Nekem nagyon macerás volt naponta borotválni az egész lábam, a gyantát meg nem szerettem, így vágül epilálni kezdtem. Nem egy leányálom, tudom, hogy a borotválás sokkal kellemesebb, de esküszöm megéri! 1 hétig teljesen sima a lábam, utána meg lassan visszanő, de nem egyszerre, mint a borotválásnál. A húgom, aki 12 éves, már epilálja, mert neki is ez a legjobb. Szerintem kérd meg anyukádat, hogy vegyetek egy epilátort, mert téged zavar a szőr:)
2015. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Megfogom, de most még nem szeretnék azt használni.. Ami most van, annál csak nem lehet rosszabb ha borotválom...
2015. máj. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!