Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta csináljak mélytis...

Hány naponta csináljak mélytisztítást? Gőzölést.

Figyelt kérdés
Amúgy utána inkább a bőrradír vagy az arcpakolás javasolt?
2010. febr. 20. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a kozmetikusom azt mondja legalább havonta 1x vagy 2x ajánlott egy nagykezelésre elmeni.

Nyílván otthon magadnak akarsz nagykezelést. Akkor gőzölés előtt elősször arcradírral tisztísd meg az arcodat, majd alaposan gőzöld ki. zután steril kendővel nyomd ki a miteszereket, majd kezeld le tonikkal, ami ugye összahúzza a pórusokat és azután tegyél egy nyugtató arcpakolást vagy kend be nyugtató, hidraltáló krémmel.

Ha csak simán gőzölni akarod, sztem azt lehet akár naponta is. Nem árt a bőrnek, sőt inkáb használ neki, főleg a kamilla gőz.

2010. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én is otthonira gondoltam. Nem nagyon van pénzem kozmetikushoz járkálni:(
2010. febr. 21. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!