Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebay rendelés? (folytatás lent)

Ebay rendelés? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Ebay-ről megrendeltem az eos egyik ajakbalzsamát!Szeretném megtudni hogy mennyi az esélye annak hogy igazit kapok!Ugyebár köztudott az,hogy az eos ajakbalzsam az Hong Kong-ban készül!Amit megrendeltem,abban azért bíztam meg mert azt írták hogy From Hong Kong!Jó persze-persze,gondolom most mondenki arra gondol,hogy odaírhattak bármit,de csak ahhoz meg még egy másikhoz volt írva hogy From Hong Kong,az összes többi From United Kindom vagy From Australia meg minden más volt oda írva a Hong Kongon kívül!Ez az egyik ami nekem bíztatónak tűnt!Aztán az eladóhoz azt írták hogy 99,4% gondolom a megbízhatósága,de volt ott 88-as is még ennél kisebbek is!És azt is olvastam,hogy Ebay-nbek még az is megtévesztő ha túl olcsón vagy épp túl drágán adják és én pont találtam, egy arany középutat!Se túl olcsó,se túl drága!

Ezek alapján mennyire tűnik esélyesnek a dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. ápr. 12. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy link ?

Amúgy az ebay termékek hatalmas része from Hong Kong. És a legtöbb kínai eladó 99% felett van, szóval nem jutsz ezzel sem előbbre.

2015. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írok privátba
2015. ápr. 12. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

50%-50% az esély.

én ízesített carmexet rendeltem kétszer ebayről hong kongból, eglőször hamisat kaptam, aztán egy másik eladótól eredetit.

ha megkapod, kiderül. : )

2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké azért remélem eredeti lesz,köszönöm a választ!
2015. ápr. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!