Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendelés acne. Org-tól regiment?

Rendelés acne. Org-tól regiment?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki rendelt már, hány nap alatt ért ide, mennyibe került, és, hogy meddig elég az arcra egy csomag.:) Köszönöm!

#pattanás #acne #regimen
2015. febr. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 héten belül ideért a legolcsóbb szállítással is, először a kicsi csomagot vettem, másodszorra viszont már a nagyobbat (mert bevált a cucc és így gazdaságosabb volt), az interneten feltüntetett árakat fizettem, plusz 4-5000 Ft postaköltség. Hozzáteszem, ez hónapra lebontva kb. annyira jött ki, mint minden hónapban kozmetikushoz járni kitisztíttatni az arcom, annyi különbséggel, hogy ez jobban hat, mint a kozmetikus kezelése. A kicsi csomag (8oz) kb. 3 hónapig volt elég, a nagyot fél évre terveztem, de majd kiderül. :)
2015. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is nézegettem már, de nekem sokkal többre jött volna ki a posta. előző, hogy lett neked 4-5000 ft?
2015. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Elso kerdezo, neked nagyon segitett? 19 eves vagyok az arcom felso resze gyonyoru tiszta, az also viszont csupa pattanas...mindent probaltam mar ra tenyleg mindent! Se kozmetikus se semmi nem segitett, ez az utolso remenyem! Azert annyira nem durva az arcom mint amiket latok az acne.Org honlapjan (alapozoval el tudom fedni) de szeretnek egyszer anelkul is kimenni az utcara...elore is koszi a valaszt! :)
2015. febr. 26. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mitesszerekkel volt gondom, de ebben nagy mértékben segített, alig van mitesszerem, pattanásom semmi, alapozót már abszolút nem kell használnom, pedig régen nekem is mindennapos kellék volt.

Amúgy sokan nem merik megrendelni a magas ára miatt és inkább vesznek a patikában más benzoil-peroxid tartalmú krémet, sajnos nekem ezutóbbiak nem váltak be, valószínűleg az acne.org-os arclemosó és hidratáló krém is tartalmaz olyan összetevőket, amik rásegítenek a mitesszereim eltüntetésében, nem elég a benzoil-peroxid. Ha gondolod, először próbáld ki a patikai krémeket, mert úgy valamivel olcsóbb, de szerintem jobb az acne-org.

2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!