Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék haj tapasztalatok?

Kék haj tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valakinek van tapasztala kek haj teren? En nyarra szeretnem befestetni ombres tengerkekre. A hajszinek barnas szoke. Melyik szalont ajanljatok? Mennyire roncsolja a hajat? Tapasztalataitokat legyszi irjatok le.

Elore is koszi:)



2015. márc. 25. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem sima obre hajam van és abszolut elrocsolta
2015. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lánynak az osztályomból vörös van, és látom rajta, hogy tiszta töredezett a hajvége. :/ Eléggé roncsolja, de talán ha hajvégápolót használsz rá, valamennyire meg tudod védeni. Viszont később javaslom, hogy mikor meguntad/nagyon lekopott már, mindenképpen vágasd le a kék részt, meg még 5-10 centit belőle, hogy eltüntesd a töredezést.
2015. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon roncsol mivel fehérig le kell szívatni a kék festés előtt. Ettől totál tönkre is megy a haj. Amúgy a kék meg hasonló színek nagyon gyorsan kopnak, szóval hetente festheted újra... másképp igénytelen.
2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fehérig szívatni, ez hülyeség, így fodrász nem csinálja. Aki otthon ezt teszi a hajával, annak saját felelőssége, de szakember tudja, hogy ezt nem így kell.

Ráadásul a sötétkékhez nem kell nagyon világosra szívatni a hajat, anélkül is tökéletesen befogja.

Kérdező, mindenképp olyan fodrászhoz menj, akinek van gyakorlata az extrém színezésben és van is hozzá anyaga, mert sajnos ez nem általános, van olyan fodrász, aki még sosem csinált ilyet.

(magam is fodrász vagyok, ráadásul kék a hajam évek óta (ha nem is az egész), elég sok vendégemnek festettem már extrém színt, úgyhogy tapasztalatból beszélek).

2015. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előtte le kell szőkíteni. én évek óta magamnak csinálom, volt már minden színű. kreppapírral meg lehet csinálni elég jól, ha nem akarod hosszútávra a színt. ha meg sokáig akarod, akkor Manic Panic nevű festék, marha drága, de minőségileg csillagos ötös. készülj rá, hogy kicsit roncsolni fog a szőkítés.
2015. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. márc. 31. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!