Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj-hajra, szemöldökr...

Ricinus olaj-hajra, szemöldökre. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném ha jobb lenne a hajszerkezetem illetve "dúsabb" legyen :)

Sok jo tapasztalatot hallottam, de gondoltam tudnátok segíteni hogyan jobb használni, hányszor stb....


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

21L



2015. márc. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem dúsította a hajamat is és a szempilláimat is.
2015. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem dúsít, mivel nem növeszt több hajhagymát sehova semmi sem, ez genetika, nem lehet változtatni rajta. Ricinusolaj nem tesz semmit a hajjal sem, arra argánolaj való, az ápolja.
2015. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. mikortól látszódott a hatása?
2015. márc. 8. 16:59
 4/7 A kérdező kommentje:
használok argánolajat :) csak nagyon sokan javasolták a ricinus olajat még a fodrászom is... természetesen tudom, hogy nem lesz több hajhagymám... csak védi a hajat és kevésbé hullik illetve töredezik
2015. márc. 8. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A szempillámra heti háromszor használtam, és olyan 2 hét után, hajamra heti kétszer került pakolás, és olyan egy hónap után látszódtak a kis babahajszálak. Mindenképpen érdemes kipróbálni, nekem gyorsabban nőtt a hajam, és dúsabb lett, úgy hogy már csak ezért is megérte. A szempilláimra meg spirál sem kellett azokban az időkben :)

1. voltam

2015. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szemöldökre használtam, gyorsabban nőtt tőle. : D
2015. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szempillára vált be, kb 3 hét múlva nem használtam többé spirált :D

De macerás minden este bekenegetni, hogy a szemedbe ne jusson a cuccból, úgyhogy abbahagytam.

2015. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!