Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett hirtelen ilyen...

Miért lett hirtelen ilyen fura az arcbőröm?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Pár hónapja vettem észre sminkelésnél, hogy ráncos lett a szemhéjam, és az arcbőröm is, noha iszonyat zsíros alaból a bőröm, alapozó felvite közben elkezd morzsolódni a bőröm, és hámdarabkás lesz az arcom.Akkor is, ha előtte hidratálóval bekenem. Régebben ilyen nem volt!


Igaz, hogy egy ideje radikálisabb arctisztítási rutinom van, hogy ne fényesedjen folyotn a fejem, mint 1 diszkógömb, és még így is zsírpos lesz pár óra után, szóval nem hiszem, hogy azért, mert kiszáradt.

Egyetlen gyanúm az arcbőrömre, hogy ideje lecserélnem az alapozóm (Maybeline), viszont a szemráncosodásomhoz nincs tippem :(

Segítsetek!!



2015. márc. 11. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A radikálisabb arctisztítási rutin nem kémiai hámlasztást takar véletlenül (AHA, BHA)?
2015. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Van a Garniernek egy ilyen tüskés fejű arctisztítója, azt használom heti 2x-3x fürdés közben, és hétvégén kívül minden reggel neutrogena arctonikkal mosom az arcom, és lehet túlszárítom?
2015. márc. 11. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem dobd ki azt a tüskés fejű szart, ráncosodsz tőle.
2015. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok heti két-három mechanikai arcradírozás, lenyúzza a bőrödet. Havi 1-2 oké, de ez sok. Itt lesz a bibi.
2015. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a garnier tüskés arctisztítója egy nagy sz_r, én is használtam. úgy szárított, mint a fene, közben meg jobban zsírosodott tőle az arcom.

át kellene gondolnod a rutinodat, és minden sls-es, alkoholos arckence használatát abba kellene hagynod.

a szepsegreceptek weboldalon a bőrápolási tartalomjegyzékben szemezgess, én onnan építettem fel a kímélő rutinomat, és sokkal szebb a bőröm.

2015. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!