Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne feszesebb az...

Hogyan lehetne feszesebb az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fogyás sajnos az arcomon is nyomot hagyott, Közel a 30-hoz nem vagyok ráncos, de úgy érzem nem elég feszes az arcbőröm. Ezzel lehet-e valamit kezdeni és ha igen mit? Bármilyen tapasztalat érdekel, akár arckrém, kozmetikai kezelés.
2015. jan. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg méz narancs és víz tea ez ami tölti vízraktárat .
2015. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz ivása és még a dermarollert tudom ajánlani.
2015. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

-Clarins Double Serum (közel 20 ezer) nagyon szépen feszesíti a bőrt. Az egyik leghatékonyabb kozmetikum amivel találkoztam eddig.

-De szaunázhatsz is abból is az infra a legjobb. Szépen feszesíteni fogja az arcod és szebb lesz az arcbőrőd mivel kioldja a méreganyagokat és tisztítja a pórusókat.Nagyon hatékony pattanások,mitesszerek ellen is. Egy infrakúra akár 10-15 alkalman át is tarthat, minden 2.napon kell infraszaunázni a kúra keretein belül. Késöbb ezt heti 2-3 alkalomra is csökkentheted. De ez segíteni fog a narancsbőr ellen is közben a bőrt szépíti illetve fogyaszt.

-Sok vízet fogyasz és kerüld a gyorséttermeket,az alkoholt,az üdítőket,a sok kávét,csokikat.

-Alvás. Legalább 8 óra naponta.

-Ha nagyvárosban élsz ajánlom az alapozó használatát mert így télen elég koszos a levegő ami nem tesz jót a bőrnek.

-Hidratálás krémekkel,természetes shea vajjal, argán-mandula-olivaolajjal.

Ha belekezdesz és lehetőséged van az általam leírtakat egy időben végigcsinálni jelentős változást érhetsz el már 1 hónap alatt. Drága kozmetikai kezelés nélkül is.

Én már magamon végig csináltam mindezt így ajánlani tudom.

25/L

2015. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+ Gigi Oxygen kezelés amit Gigi referencia kozmetikában vehetsz igénybe. Ez elég drága de szép eredményt hoz.

3# vagyok

2015. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!