Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől feszesebb vagy még...

Ettől feszesebb vagy még nyúltabb lesz a bőröm?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy az egyetlen gondom a fejemmel az volt, hogy kicsi az állam. Nézegettem magam a tükörbe és észrevettem, hogy van állam, csak meg van ereszkedve a tokámnál a bőr. Nem vagyok kövér, 65 kiló vagyok, nem is akarok lejjebb menni, de nagyon zavar hogy az a bőr ott csüng :D Megpróbáltam az ádámcsutkámtól kiindulva két újjal hátra húzni a bőrt, egészen addig ameddig úgy nézett ki mintha fojtogatnám magam és rájöttem hogy egész jó pasi vagyok. Aztán elengedtem és megint úgy néztem ki mint egy teknős. Ha ezt a bőrhátrahúzós technikát folytatom, akkor nyúlni foga bőröm vagy feszesebb lesz? Egyébként mi egyebet tehetnék az ügy érdekében?
2015. jan. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximum plasztika. De hány éves vagy? Mert ha fiatal vagy, akkor kizárt, hogy csüngjön a bőröd, maximum így látod a babaarcod...
2015. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, a két maximumért, elfelejtettem, hogy egyszer már írtam :D
2015. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 évesen babaarc? :D
2015. jan. 13. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán. A legtöbb 17 évesnek még babaarca van. Ez egyáltalán nem furcsa. Ha akarod mutatok 20, akár 40 fölötti felnőtteket is, akiknek babaarca van.
2015. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a "babaarc" fogalmat nem ismered? Az nem azt jelenti, hogy csecsemőfejed van, nehogy azt hidd! :D
2015. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent, természetesen nem erre gondoltam :D [link]
2015. jan. 14. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor oké :D De még mindig azt tudom mondani, hogy gykoriak a 17 éves, babaarcú srácok. De egyáltalán nem ritka ez 20, 30, vagy 40 fölött sem.
2015. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!