Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz az arcbőröm!...

Nagyon száraz az arcbőröm! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már régóta száraz az arcomon a bőr, de most hirtelen még szárazabb lett és hámlik is már de nagyon csúnyán..pedig kenegetem hidratáló krémmel is. Az alapozót se tudom szépen felkenni az arcomra ez miatt.:( pedig alapozó nélkül nem lépek utcára mert csúnya problémása bőröm. Valaki aki hasonló problémákkal küzd, tudna segíteni? Mivel hidratáljam?

2015. jan. 18. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Iszol legalább 2,5 liter rendes folyadékot? Vizet, gyümölcslevet, teát? Ha nem iszol eleget, kenhetsz akármit az arcodra, nem fog semmit érni. A bőrt elsősorban belülről kell hidratálni a külső krémezés csak egy plusz.

És használj natúrtermékeket, azok hidratálnak a legjobban. Alverde, Alterra normális és megfizethető márkák. Krémmánián nézz utána ezeknek.

2015. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál 1,5-2 liter vizet, többet felesleges , hacsak nem aktívan sportolsz. Nekem is ilyen volt az arcbőröm és pozitív változást B-vitamin és biotin szedése után vettem észre, valamint sminklemosóként kókuszolajat használok.
2015. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem jó hidratálót használsz. Nyugodtan használhatsz hidratáló maszkot is hetente, vagy vitaminos szérumot. Mellette meg tessék inni vizet rendesen.

Nekem az AHAVA termékek váltak be, illetve néha kókuszolajjal vagy argánolaj-szezámmagolaj keverékével átmasszírozom az arcom.

2015. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!