Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csaináljak. Fél óra múlva...

Mit csaináljak. Fél óra múlva találkozom egy fontos emberrel. A hajam tiszta zsír. Elfelejtettem megmosni. Mosni már nincs idő. Szárazsamponom nincs. Melyik az a fruzura, ahol a legkevésbé látszik? Kössem fel vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hintopor van?
2010. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
vegyél fel sapkát ugyis csak felül zsíros , a végén meg annyiraa biztos nem
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatold föl az elejét (a frufrurésznél) és kösd lófarokba. én is ezt szoktam csinálni... és a füledbe valami lógós ékszert és fesd ki a szemed kicsit erősebben.
2010. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja igen és ha a vége nem zsíros, akkor elég csak a frufrurészt felcsatolni... a többit meg szabadonhagyod
2010. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam,hogy a kefere szorok hintoport,atfesulom a hajam es a torcsi sarkaval megdorgolom.Majd korkefevel atszaritom.Nekem bejott.
2010. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd össze, de ne lapuljon le.
2010. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

hintőporral bedörzsölöd, és utána kirézod, kifésülöd belőle. Esetleg még át is dörzsölöd nedves törcsivel, h ne látszanak a fehér szemcsék benne. Olyan lesz, mintha frissen mostad volna.

Amúgy az ilyen esetekre tarts otthon szárazsampont, máskor is jól jöhet és az barna, nem látszik annyira a hajban..

2010. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!