Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a lábam, mit...

Nagyon szőrös a lábam, mit tegyek? (hímnemü egyén)

Figyelt kérdés

Suliba is mondták már, hogy olyan a lábam mint egy majomé, és szerintem is. Egyszerüen k.va szőrös. Amikor vizes akkor ne is említsük, alig látszik a bőr a sok szőrtől, így nem járok strandra stb.. A karom is eléggé szőrös :(

Mit tegyek? Leborotválni nem szeretném, szerintem undorító ha egy pasi borotválja a lábát. Vágjam inkább le hajvágóval rövidre vagy mit tegyek?


15/F


2010. febr. 14. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Felesleges levágni, mert attól még nem lesz ritkább, csak rövidebb, de az szerintem még rosszabb is.

Hát szerintem nincs más megoldás... Vagy teljesen leszőrteleníted vagy marad így. Sajnálom, nekem nincs jobb ötletem.

17/L

2010. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez irto szexy!!Nehogy leborotvald!!!
2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanígy vagyok ezzel!A suliban rengeteget cikiztek miatta mert tényleg nagyon szőrös. Megnyírtam hajvágóval,de úgy olyan lett mint a drót,úgyhogy én borotválom.
2010. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegyel mar fel egy kepet!Nem hiszem,hogy zavaroan szoros lennel.
2010. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj vele semmit. Csak a mai divathóbort mondatja velük. Légy inkább büszke, hogy férfinak nézel ki, nekem nagyon bejön. Na, de nem pedofilkodok itt :)
2010. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

romániai vagy? Elvileg ott szőrös az emberek talpa.

Gyantáztasd! A borotválástól csak erősödik.

2010. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem, ha ennyire zavar, akkor az is megoldás lehet, hogyha elmész egy kozmetikushoz, és kicsit kivilágosíttatod. Nem kell teljesen szőkére, mert az nagyon nagy változás lenne hirtelen, de a világosabb barna már nem olyan feltűnő:) amúgy szerintem nem gond, hogyha szőrös a lábad, az osztálytársaid azért ilyenek, mert lehet, hogy nekik még csak pihéik vannak. Te korábban érsz, és ez nem gond. Amúgy lehet vásárolni is szőkítő krémet, de biztonságosabb kozmetikussal végeztetni. Remélem tudtam segíteni

2010. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
borotváld. max majd többször kell,de a lányok is így csinálják. nem hasonlítalak hozzájuk,de sztem így van.
2010. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
lehet most még ezt cikinek érzed, de pár év múlva írtó szexy leszel. én pl kifejezetten utálom a csupasz pasikat, olyan meztelen csiga hatása van. brrrr.legyen szőrős a karja, a lába a mellkasa. hónalj és hát annyira nem nyerő, de minden más igen. hidd el élvezni fogod, hogy férfias .
2010. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!