Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen szeretném befestetni...

18 évesen szeretném befestetni szőkére a hajam, de szüleim nem engedik. Ötlet, amivel meggyőzhetném őket?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, 18 évesen már én dönthetnék elvileg ezekről, de nem akarok összeveszni velük

2015. márc. 3. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerűen fesd be. Tényleg nem szólhatnak már bele ebbe.

Keress egy jó fodrászt, mutasd meg a szüleidnek, hogy rendes helyen csináltatod meg ahol nem rontják el, mondd el nekik, hogy ha nem áll jól, akkor akármikor vissza lehet festeni, ha meg mégsem jön össze akkor az nem az ő bajuk lesz.

2015. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt már így próbáltam elmagyarázni nekik, de az a problémája Anyának, hogy utána úgysem lesz ugyanolyan, ill. magával a szőke színnel sincs kibékülve.
2015. márc. 3. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Megveszed a hajfestéket, és befested

befestud.

Azt kész.

Anyámnak sem tetszett a tetoválás,piercing gondolata se, de mivel nagykorú voltam, sokat nem tehetett. Azóta van 4 tetkó 3 piercing , ő nem rajong érte,én meg nem neki akarok tetszelegni.

2015. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom hogy győzd meg szüleidet. Én anyukám engedékeny volt.

Elsőnek a melírrel próbálkoznék, hátha azt engedik.


Én 14évesen döntöttem el, hogy kipróbálom a szőke- vörös melírt.

Apu kiakadt, meg a rokonok. Megbarátkoztak vele, tetszett a frizurám.

Azóta 1x melíroztattam, kb. 1éve a barna hajszínemhez egy árnya láttál. Ilágosabbat.


Nem festetem a hajamat, roncsol, meg aztán ahogy nő a haj úgy kell festetni rendszeresen.



Én azt javasolnám, hogy ne festesd be a hajad, hanem meliroztasd!

Fiatal vagy még, ráérsz festetni teljes egész hajat.

Ez csak jó tanács. ;)

2015. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a melír nem tetszik, szóval az nem opció :)
2015. márc. 3. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a fodrászhoz, beülsz a székébe, ő meg befesti.

Hazamész és megmutatod, hogy mennyire jól áll az új hajad.

2015. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
milyen színű eredetileg a hajad? ha nagyon sötét most, talán az a baja a szüleidnek, hogy nagyon másképp néznél ki, és nem állna jól. amúgy szerintem is igaza van az előttem szólóknak, ezt már nem ők döntik el, és amúgy is vissza lehet festetni.
2015. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell senkivel veszekedni, megcsináltatod fodrásznál, hazamész kész. Ha nem tetszik nekik akkor nem tetszik, majd hozzászoknak. Nem kell erről beszélni sem.


Persze lehet hogy sötét a hajad és azért nem jön be a szüleidnek, mert tudják hogy nem állna neked jól a szőke, sötét szemöldökkel hülyén néz ki, sötét szemmel is, sötétebb bőrrel is...

2015. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most milyen színű a hajad? apukádnak mi a kifogása?
2015. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 thuesday válasza:
Nekem is ugyanez volt a probléma: egyáltalán nem jött be a melír és sötét színű a hajam alapszíne. A fodrásznő egy olyan szőkével festette be, amihez nem kellett leszívni a hajamat de mégis szőke lett belőle(persze nem annyira világos de látványosan szőlébb lett)
2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!