Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz 15 évesen befestetni a hajam?

Gáz 15 évesen befestetni a hajam?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon szép színt, nem lenne nagy változás csak kicsit sötétebb barna lenne, mint az eredeti, de mivel csak 15 vagyok nagyon gondolkodok rajta. Azért, hogy mások mit gondolnának róla, hogy ilyen idősen befestettem a hajam. Viszont nagyon tetszik az a szín meg nagyon szeretném is. Azt most hagyjuk, hogy mennyire roncsolja a hajat, mert ilyen elven a hajvasaló meg bármi más is...
2014. júl. 26. 13:58
 1/8 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Ha csak kicsi lenne a változás akkor fesd be és persze ha olyan iskolába is jársz ahol ezekbe nem szólnak bele. :)
2014. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont semmi értelme, ha barnára sötétebb barnát festesz, az jó eséllyel full fekete lesz. A lenövés 2-3 hét után látszik. Állandóan festeni kell majd. Kimosható színező még okés.
2014. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor festeném állandóan egy ideig:) Ha meg megunom vagy roncsolja a hajam és nem szeretném többet akkor visszafestem az eredeti hajszínemre és hagyom lenőni
2014. júl. 26. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van türelmed az állandó festéshez, akkor szerintem

hajrá!:)

2014. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sötétről nem lehet visszafesteni. Mivel a világosabb festék nem fogja be a sötét hajat.
2014. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nagyon megbántam hogy befestettem annyi idősen, katasztrófális azóta a hajam, nagyon kiszárítja a hajat és olyan már mint a szénaboglya. Én is próbálkozok a visszefestem eredeti színűre dologgal de állandóan kikopik a hajamból... meg nagyon nehéz megtalálni azt az árnyalatot mint az eredeti.
2014. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer volt már festve, csak egy icipici változást akartam és olyan maradt mint amúgy, max egy kicsit élénkebb lett, semmi lenövés nem látszik meg semmi. Szóval találnék olyat, bár abba igazatok van, hogy nem lehet visszafesteni. De akkor ha megunom lenövesztem vagy nemtudom:D
2014. júl. 26. 20:44
 8/8 anonim válasza:
A lenövés a legkevesebb, de ha többször befested nagyon tönkreteszi a hajad. Saját tapasztalatból mondom. És ha visszapörgethetném az időt soha nem festettem volna be a hajam!
2014. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!