Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek merjem befestetni...

Szerintetek merjem befestetni a hajam?

Figyelt kérdés
Középbarna hajam van, néhány árnyalattal sötétem barnát szeretnék belőle varázsolni. De nem merem, mert annyi rossz dolgot hallani a festékekről. Hullik a haj, törik a haj, és a rák...ezen sokat gondolkoztam és nem tudom, hogy el kéne hinnem. Szerintetek?
2014. júl. 29. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

5 éve festetem a hajam és ugyanúgy hullik mint előtte. Ha kellően ápolod a hajad akkor szép és egészséges marad. Rák? Eddig is egészséges voltam, remélhetőleg ezután is az leszek.:D

De ha ennyire félsz, vannak ilyen bio hajfestékek meg színezők meg növényi akármik...Már annyi mindent feltaláltak, utána kéne járnod akár egy fodrászkellékesnél, akár a neten hogy mik vannak, milyet érdemes.

2014. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sötétebbet akarsz, hennát használj, bár kezdő hajfestőként nagy kihívás lenne neked, mert ilyen-olyan cuccot kell keverni hozzá, forralni kell, meg tudom is én, aztán hajon hagyni 6 órán keresztül. De vannak fodrászok is, akik hennáznak.

Vagy kezdésként használj Casting Creme Gloss-t, nekem az nagyon tetszett.

2014. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sötétíteni lehet természetesen is a hajat, teákkal, stb.
2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-8 mosásos színezőt próbálj, ha sötétíteni akarsz,ahhoz azok tökéletesek és legalább nincs bennük semmi káros. Pl Joanna multi effect.
2014. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. aug. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!