Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem befestetni a hajamat...

Merjem befestetni a hajamat feketére?

Figyelt kérdés

nagyon ki szeretném próbálni már a fekete hajszint

alapból barna vagyok de voltam már szőke is, meg vörös. a vöröset nagyon nehéz volt utána kiszedni a hajamból, de mi a helyzet a feketével, ha utána később majd megint világosabbat szeretnék?

tapasztalatokat várok :)

köszi


2010. aug. 28. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A vörösebbet a legnehezebb, arról nem beszélve hogy nagyon roncsolja a hajat, hát ha most feketét akarsz akkor fesd be ennyi :)
2010. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg lemosható festékkel, és meglátod "milyen vagy" :D
2010. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.Ezt próbáld ki:


[link]


Nekem kevesebb.mint egy hónap alatt kijött a hajamból és újra barna lett. :)) Nem drága,700-800ft.Ha nagyon rossz akkor sincs nagy gond,mivel nem tart sokáig.Remélem segitettem.


15/L

2010. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :) ki fogom próbálni :)
2010. aug. 28. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt a színezőt próbálnám meg először,és utána ha tetszik,akkor egy tartóssal is befesteném.Én mikor fekete akartam lenni,előtte a legsötétebb barnával festettem be a hajam a fodrászom tanácsára,és szinte fekete volt.Utána kikopott,és tetszett a sötét szín,így befestettem feketére.:)
2010. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem túl világos a bőröd és a szemöldököd is besötétíted akkor jól fog állni.
2010. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PikVik válasza:

Szép Napot!


A fekete hajszín markánsítja a vonásokat!

A fekete festében van a legtöbb méreganyag, a parafeniléndiamin!!!!!!!


Nehéz eltávolítani a fekete festéket,főleg akkor,ha a szőke hajszíned rengeteg világosítót kapott,így ugyanis a fekete beleég amár roncsolt hajba.

Ha csak egyszer fested be a hajad feketére, akkor azért könyebb eltávolítani majd azt.

Hiszen minnél többet kap feketét,annál nehezebb eltávolítani.

Mindenképpen szakember végezze a vegyszeres kezeléseket,bármilyen színről is van szó!

Szakemberek rendelkeznek tudással,tapasztalattal,és raktárkészlettel,ami azért fontos ,mert ,ha el szeretnéd távolítani a nem kívánatos színt,akkor náluk ott a megfelelő tudás és a megfelelő kezelés.

Nem szőkítőporral kell leszedni a sötét színt,hanem ,ahogy változik a világ,fejlődik,vele együtt növekszik a fodrászatban használt anyagok minősége, fejlődik a paletta minden szolgáltatással kapcsolatban.

Létezik már az úgynevezett radír,ami szószerint kiradírozza a haj szerkezetéből a sötét színt,de csak addig világosítja a hajat ,amilyen a természetes hajszín!!!!!!!!!!!!!!!!

NAGYON HAJKÍMÉLŐ!


MÜSTER & DIKSON!!!


CSÚCSTECHNOLÓGIA!



Vik

2010. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PikVik válasza:

Még valami!

Ha nagyon szeretnéd kipróbálni,azt ajánlom ,PRÓBÁLD!

Ha nem így teszed ,megbánod majd!

Ha nem jó nem tetszik ,látod van megoldás a változásra.


Vik

2010. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!