Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? Nem...

Mit csináljak a hajammal? Nem akarok vöröst?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam (pontosan : DARK RED)és barnát szeretnék elérni..de milyen színü festéket vegyek (szivatni nem akarom,semmiképp) segitsetek!! Köszönöm!!
2010. febr. 13. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen mert a kávé barna festéknek eleve arany beütése van. Natur (alap) színt kell venni vagy hamvasat. És az is csak többszöri festés után fedi el.
2010. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is kb 3-szor festettem be barnával, mire végre sikerült. Ez az első lépés. Kitartás :)

Amúgy meg addig élvezd a változatosságot. Biztos vagyok benne, hogy a sötétvörös is nagyon szép :)

2010. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szép a sötét vörös..csak én nem akarom gyakran festegetni a hajam mert nagyon hullik a hajam(a sok festéstől) de addi amíg nem leszek barna addig festeni fogom..de utána leállok!! Most csoki barnát vettem...Kiváncsi vagyok most milyen lesz az eredmény :)
2010. márc. 3. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!