Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? Nem...

Mit csináljak a hajammal? Nem akarok vöröst?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam (pontosan : DARK RED)és barnát szeretnék elérni..de milyen színü festéket vegyek (szivatni nem akarom,semmiképp) segitsetek!! Köszönöm!!
2010. febr. 13. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
hülye szar gót.
2010. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A leszivatással azonnali az eredmény de kicsit roncsol. Az én hajam túlélte és szép lett a színe. De ha nem akarod szivatni akkor simán rá kell menni barnával. Eleinte átüt a vörös de többszöri festés után majd eltakarja. Viszont ez hónapokig is eltart. Mondjuk világosbarnával, vagy hamvas világosbarnával mennék rá. 6%-os oxi. Vegyél fodrászboltban rendes fodrászfestéket.
2010. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az első válaszoló elmehet a sunyiba!! Nem bunko válaszát kértem.. HÜLYE!!!!!
2010. febr. 14. 12:35
 4/13 A kérdező kommentje:
01:13 ----Köszi az infót!!!! Azt szeretném kérdezni,hogy világosbarna jobban takar mint sötétbarna?? mert én azt hittem,hogy ha sötétbarnát kenek rá...akkor az takarja a vöröset..nem tudom..
2010. febr. 14. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:

sötétbarna!!! És mosd hamvasító samponnal, mert az elveszi a maradék vöröses fényt. Viszont kelleni fog 3-4 hajfestés amíg teljesen elveszti a vörösességét.

A világosbarnán sajnos át fog ütni a vörös nagyon, a sötétbarnán is, de azon azért nem annyira feltűnően. Énis végigcsináltam már ezt a procedúrát, igaz én narancssárgából indultam :)

2010. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azért írtam a világosbarnát, mert én azzal festem a hajam. Loreal Majirel 5.11 (hamvas világosbarna). Szóval múltkor is befestettem vele a hajam és komolyan mondom a családom azt hitte fekete festékkel kentem be. Pedig mindent betartottam (oxi erőssége, keverési arányok, hatóidő) mégis elég sötét lett. Pedig ez egy elég drága, jó minőségű fodrász festék. De használhatsz sötétbarnát is. Biztos jobban takar majd, de akkor tényleg elég sötét lesz a hajszíned.
2010. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
vettem KÁVÉ barna festéket!! kiváncsi leszek az eredményre..ha nem jön be..akkor megfogadom az utolsó válaszoló tanácsát!!AZ TUTI BEFEDI(HA OLYASMI MINT A FEKETE) Köszi mindenkinek!
2010. febr. 15. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, számolj be az eredményről!!
2010. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oks!! beszámolok!! :)
2010. febr. 18. 20:24
 10/13 A kérdező kommentje:
:( :( :( SÖTÉT vörös lett!!!
2010. febr. 23. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!