Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van idod szepsegapolasra?

Van idod szepsegapolasra?

Figyelt kérdés
Hogyan oldod meg h a kormeid pl. Mindeg apoltak legyenek?

2015. febr. 22. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: ne fesd állandóan a körmöd és akkor nincs minek lepattognia. Egy időben én is állandóan lakkoztam, de ez nem jó semmire, mert minek?. Nem kell...
2015. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A körömlakk nem ápolás, hanem extra. Az ápoltság ott kezdődik, hogy tiszta, rendben tartott a körmöd. Amikor festeni tanultam, akkor sose lakkoztam, mert néha kézzel kotortunk a festékben/agyagban stb. és egyrészt lepattogott, másrészt az élénkebb színű pl. nyomot hagyott a fehér papíron. (Komolyan!!!) Szóval akkor rövid és festetlen volt, de tiszta. Most rövid, és néha lakkozom, ha olyan kedvem van. A színtelen körömerősítő lakk is jó, ápolt hatást kelt, és ha kis felületen lepattan, megsérül, akkor nem is látszik a hiba. Plusz ha elkezd kopni, de nagyjából még tart, akkor még egy réteggel pár napra menthető. :)
2015. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden este arclemosót használok (néha tonikot is), majd hidratálókrémet, a körmeimet azt hiszem 2hetente vágom rövidre (utálom ha hosszú:D). Szőrteleníteni is 2hetente, testápolózni sokszor szoktam mert NAGYON száraz a bőröm mindenhol, hajamat is hajvégápolózom, balzsamozom ,stb. A szemöldökömet magamnak szedem, minden este megnézem, és ahol kell.
2015. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mostanában nem sminkelek sokat meg testapólót sem minden nap használok a körmeimmel 15 éves korom óta nem foglalkozok körmöshöz járok van hogy műkörmöm van most jelenleg gél lakk.
2015. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!