Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más is ilyen sokat költ...

Más is ilyen sokat költ szépségápolásra?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, mennyi megy el egy hónapban, és megdöbbentem.


Amire minden hónapban vennem kell, az a betét (1500Ft) és a hajpakolás (1000Ft). Ehhez jön még a többi kiadás.

2 havonta:

-Sampon (600Ft)

-Tusfürdő (600Ft)

-Vattakorong (300Ft)

3 havonta:

-Arckrém (1000Ft)

-Arclemosó (1000Ft)

-Fogpaszta (300Ft)

-Fogkefe (400Ft)

-Kifésülőspray (600Ft)

-Hővédő (1200Ft)

-Dezodor (600Ft)

-Szempillaspirál (800Ft)

6 havonta:

-Hajolaj (2000Ft)

-Borotva (400Ft)

-Korrektor (1000Ft)

-Ajakápoló (300Ft)


Hihetetlen, mennyit elköltök, és ebből már lefaragni sem tudok.


Fél évre majdnem 32 000Ft.


Más is ilyen sokat költ?


20l


2014. okt. 18. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Férfi vagyok, de szerintem egy igényes lány simán költ magára ennyit.;)
2014. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én egy időben nem költöttem, csak sampon, tusfürdő, fogkrém, dezodor, ennyi. De meg is lett az eredménye, most megyek és legalább 10 centit vágatok a hajamból. Plusz 10 ezret otthagytam a drogériában, és még mindig egy csomó minden hiányzik csak ahhoz, hogy ápolt legyek egy minimális sminkkel. Plusz nagyobb kiadás lesz egy epilátor is, hosszútávon megtérül :)


Az a szomorú helyzet, hogy "természetes szépség" ide vagy oda, ha jól akarsz kinézni, az pénzbe kerül és kész. Én most úgy számolom, hogy havi 5-10 ezret el kell különítenem erre a célra, még nem tudom, honnan fogom lefaragni. Szerencsére a párom megérti és nem problémázik a dolgon.

2014. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapdolgok...


Én a szépségápolásba csak a sminket veszem bele, hajápolószereket és a manikűröst.


Betét, tusfürdő, sampon, fogápoló dolgok, dezodor, arckrém, ez számomra mind alapdolog.


Ami innen nekem "luxus cikk"nek számít, értsd, nem feltétlen kellene, az a szempillaspirál, szemhéjpúder, korrektor, hajvédőszer, hajolaj. Na most én 1 éve ugyanazt a szempillaspirált használom, illetve barna árnyalatú sminket. A korrektor is megvan már vagy 1 éve, nagyon ritkán használom.. A parfüm kitart legalább fél évig, hajvédő szereket nem használok.

Ennyi költség belefér, az egyetlen ami tényleg most drága nekem az a manikűrös. Olyan 2 havonta 12ezerbe fáj.

2014. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. Attól nőtt a hajad, hogy nem használtál hajápolókat?

Balzsamot sem? Mennyit nőtt mennyi idő alatt?

2014. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem arra célzott ezzel, hogy tönkrement a haja. NEm használt hajápoló szereket és teljesen eltöredezett és most vágathat belőle legalább 10 centit.
2014. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen korrekt. Én személy szerint a hajamra nem sok mindent használok, néha pakolásnak bekenem olívaolajjal vagy mézzel (arcra is nagyon jó). A bőröm viszont elég problémás, ezért pluszban szoktam venni maszkot, fekete szappant, teafaolajat és más olajokat is. Amiket felsoroltál, 2-3 dolog kivételével szerintem szükséges egy igényes nőnek.
2014. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huh, úgy látszik igen, sőt, ahogy elnézem a listádat, lehet hogy többet is egyes dolgokra :O
2014. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal többet költök, pedig feleennyi dolgot sem vásárolok, viszont minőségi termékeket használok csak.

Én nem nagyon értem, hogyan fogyhat el hajpakolás egy hónap alatt, vagy 2 havonta sampon meg ilyesmi?? Fenékig ér a hajam, de 4 hónapig kitart a samponom. A pakolás annál is tovább, a balzsam is. Szóval nálad én ezeket furcsállom... tudnál rajta spórolni szerintem, ha nem extra mennyiséget használnál el egy alkalommal.

2014. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt a lista, inkább azt nem értem, hogy hogyan fogynak el ilyen hamar a termékeid? Derékig ér például a hajam, de 4 hónapig bőven elég egy sampon, és így van ez a tusfürdővel, a szempillaspirállal, és még jó néhány dologgal. De szerintem te sem költesz olyan sokat, valaki sokkal többet elkölt.
2014. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!