Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tartós egyik körömla...

Miért nem tartós egyik körömlakkom sem? Már minden fajta körömlakkot kipróbáltam de egyik sem tartós. Fedőlakkból is már egy csomót kipróbáltam de az sem segít sokat. Praktikák? Tippek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha lakkozás előtt nem tisztítod meg a körmeidet, mondjuk acetonnal, akkor a körmeiden maradt zsíroktól nem tapad meg rendesen a lakk, és akkor a legtartósabb is lepereg 1-2 nap alatt.
2014. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit értesz tartós alatt? ritka az akinek fent marad kopás nélkül 3-4 napig, az átlag az 1-2 nap mindenkinél amig szép. Ha tartósat akasrsz probáld ki a gél lakkot, de sokaknak nem birja a körme.
2014. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz minden alatt? Sorolj márkákat! És mit jelent nálad hogy tartós?
2014. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Essence, Moyra,Avon..stb nálam a tartós azt jelentené,hogy 3-4 nap
2014. júl. 6. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
azt ne várd, nagyon kevés embernek tartós addig, nekem egyedül a kallos lakk marad fent két napig sértetlenül. A 3000 Ft-os Opi sem marad fent nekem 2 npig. Egyedül a kallos, de 3. nap azt is le kell már mosni. Ez van fogadd el ez ilyen legtöbbünknél.
2014. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont az OPI marad fent egy hétig is(fedőlakkal).
2014. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! Eddig OPI-t sem Kallos lakkot nem próbáltam. de úgy érzem,hogy most kifogom
2014. júl. 6. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gyenge a körmöd az is okozhatja. Ha gyenge erősísd meg őket. Használj jó alap és fedő lakkot. És próbálj más márkákat. Ajánlani tudom a Manhattant.
2014. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, igen gyengék használokrá rá lakkot is ami talán segít.. Úgy hallottam,hogy a Manhattan lakkok nagyon lassan száradnak, ez igaz?
2014. júl. 13. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hallottam, hogy emberfüggő, a körmöd minőségétől függ, hogy meddig marad fent egy körömlakk. Ezért mindig is irigyeltem azokat a barátnőimet, akiknek akár 2 hétig is megmarad. De beletörődtem, hogy nekem 2-3 napig marad csak szép (egy Rimmel körömlakk bírta 4 napig), ráadásul lassan is nő a körmöm, gyorsan letörik, stb. szóval nem vagyok túl szerencsés.

Aztán kitaláltam, hogy kipróbálom a körömerősítőket, és vettem egy Lovely körömerősítőt, Strongly regeneratig nailcare a neve. Nem vagyok benne biztos, hogy valóban erősebbek a körmeim vagy gyorsabban nőnek (habár tény, hogy ilyen hosszú ilyen sok ideig még soha sem volt), viszont alaplakknak nagyon jó! Amióta megvettem, mindig ki festem vele a körmöm, néha csak magában, általában körömlakk alá. És a másik "mellékhatása" az, hogy nagyon jól megmarad rajta bármilyen körömlakk, így mostanában 6-7 napot simán kibír bármilyen körömlakk. (esetleg ha megerőltetem a körmeim, pl. takarítok, akkor hamarabb lejön) Nem pattog le, nem repedezik be (mint ezelőtt), hanem csak a vége kezd el kicsit kopni 6-7 nap után. És tényleg bármilyen körömlakk fennmarad, még az "1 eurós" is.

Ajánlom, hogy próbáld ki, habár az elején még ne várj nagy hatást (igazából én nem emlékszem, mikor lett ilyen jó :D).

Az is lehet, sőt biztos, hogy másmilyen alaplakk is hasonló hatással bír, tehát meghosszabbítja a körömlakk életét, ezelőtt én sem tulajdonítottam az alaplakknak túl nagy jelentőséget, de tévedtem. :) Szóval ha más milyet szeretnél, akkor próbálj ki olyat, én azért ajánlom ezt, mert ez elvileg még körömerősítő és növekedésserkentő hatással is bír!

Remélem segíthettem :)

2014. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!