Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tervezed, hogy levágatod a...

Tervezed, hogy levágatod a hosszú hajad?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen hosszú most, és mekkora váltáson gondolkodsz?

2015. febr. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most vágattam. Nem terveztem, muszáj volt. 3 hónapja szültem, és hiába a vitaminok, csomókban hullott... A lapockámig ért, most kb 2-3 centis.
2015. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is most vágattam le a derékig érő hajam kulccsonti. kb 20 centit vágattam
2015. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Derékig ér, vállig érőt szeretnék, mert az sokkal jobban állt. De még gondolkodok rajta, mert több gond van a rövidebbel és én lusta vagyok ahhoz. :o
2015. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Derékig ér, és nem tervezem.
2015. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A fenekemig ért, vállig vágattam. 70 centiből 40et levágattam (azért tudom pontosan, mert minimum 25centisnek kellett lennie a copfnak, hogy leadhassam a gyermekrák alapítványnak) egyáltalán nem bántam meg, most élvezem, hogy nem zavar semmiben. A hosszú haj nekem sok szenvedéssel járt, rátérdeltem és könyököltem állandóan, minden tele volt a kihullott hajammal és még meleg is volt.

Egyébként mindenkinek jobban tetszik, azt mondják, fiatalít (bár ennek nem sok értelme van, mivel csak 19 éves vagyok :))

2015. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Már túl vagyok rajta. Majdnem a derekamig ért, és 2-4 centisre vágattam. Imádom!Törékenyebb, kislányosabb vagyok így, az arcom "felszabadultabb", hangsúlyozódik a fejformám és a füleim, amik előnyösek rajtam. Nagyobbnak tűnik a szemem.
2015. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem tervezem, mert levágattam! Hát középig érőből lett teljesen rövid fiús hajam. Nem bántam meg! ;)
2015. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. 11 éves koromtól mindig rövid volt, max. vállig hagytam megnőni, aztán vágtam. Most majdnem derékig ér, és gondolkozom, hogy kell ez nekem? Nagyon szép, nagyon szeretem. De nem akarok tucatfejet. Viszont imádom fonni. Nehéz döntés.
2015. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!