Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tervezed, hogy levágatod a...

Tervezed, hogy levágatod a hosszú hajad?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú most és milyenre vágatnád? Kort és nemet írj légyszi!
2013. márc. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig gondolkodom rajta, de aztán elhesegetem a gondolatot. Most hátközépig ér és vállig érőre tolnám le.

21/L

2013. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hátközépig érőt vágattam le először vállig érőre utána fiús rövidre. akkor 16 voltam. most 21 de most is levágattam a vállig érőt rövidre.
2013. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha! Imádom a hosszú hajam, szép, selymes, dús és vastagszálú. A hátam közepéig ér a hátulja, de elől a legkisebb tincs csak az államig. Tépetten van mindig megvágva. Ilyesmi stílus és színű, kis frufrum is van:

[link]


Azért szeretem, hogy ilyen hosszú, mert rengeteg fajta frizurát tudok csinálni belőle. Szép hosszú hullámokat, sokféle fonást, göndör fürtöket vagy simán egyeneset. A hosszú haj szerintem sokkal szebb látvány a rövidebbnél, főleg, ha ápolt. Jobban lehet formázni, mert sok az "anyag". De azért időnként szoktam vágatni 3-4 centit, mert szokott töredezni kicsit a vége. Sosem akarok fiús, vagy vállig, fülig érő frizurát.


21N

2013. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tervezem, de még nem mostanában. Most combközépig ér, már egy éve havonta vágtam, hogy ne nőjön tovább. Most mégis úgy döntöttem, hogy növesztek rajta még nagyjából 10 centit, akkor már szinte térdig fog érni mikor nem göndörödik be. Lehet, hogy azután majd levágom fenékig érőre, mert akkor már nem ülnék rá és könnyebben tudnám talán kibontva hordani. Fenékig érőnél rövidebbet viszont el sem tudnék magamnak képzelni, annál rövidebbre sosem vágatnám.

23/L

2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tervezem. Nekem sosem volt igazán szép hosszú hajam, szerintem most a leghosszabb a hajam. Most a hátam közepéig ér az alja, de lépcsőzetesre van vágva, a legrövidebb tincsek kb. a vállam és a fülem közé esnek. Ennél csak rövidebb frizuráim voltak, mert a festéstől idegenkedek, ezért amikor újítani akartam, mindig vágattam a hajamból. Most is újítani akarok, de kitartó vagyok, ezért növesztem és idővel a szép hosszú, dús hajam lesz az újítás eredménye. :)
2013. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen tervben van.

47 èves vagyok. Most váll alá èr egyenes barna. Egészen rövidre szeretném géppel felnyírva.

2019. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!