Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a barna hajon jól...

Szerintetek a barna hajon jól állna elől egy rózsaszín csík?

Figyelt kérdés

nekem amúgy "világos" barna a hajam, és szeretnék bele előre egy tincset. Már csak anyám beleegyezését várom xD

Ha meg nem a rózsaszín a legjobb választás akkor melyik?


2010. febr. 9. 14:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
xD
2010. febr. 9. 20:07
 12/21 A kérdező kommentje:

oksa mindjárt küldök! íme: A kort ne nézzétek!!!!

[link]

2010. febr. 9. 20:14
 13/21 A kérdező kommentje:
Oda szeretném, ahova a nyíl mutat.
2010. febr. 9. 20:14
 14/21 anonim ***** válasza:

rózsaszin sehogyse állna. em sztem ez inkább "közepes" barna, mint h világos. Bnőmnek barna haja van, vörös csíkokkal nagyon szép. :) Én szőke vagyok, és a rózsaszín csak a szőkéknek megy.

Em barnához sztem még menne mondjuk a lila :D

2010. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szép barna hajad van, semmiképpen se rontsd el rózsaszín tinccsel. Az meg főleg hülyén néz ki, hogy 1 tincs van csak benne, szerintem. Ha mindenféleképpen festetni szeretnél, akkor válassz valami természetesebb színt, mondjuk melíroztasd be szőkével, vagy vörösessel, ami nem rontja el. De a rózsaszínt tényleg nem ajánlom, hidd el, utána megbánnád, lenöveszteni vagy utána ráfesteni meg nagyon macerás, csak megsínylené a hajad. :S
2010. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tetess,ha neked teccik akkor mi a gond,ne másokért csináltass valamit hanem magad miatt.és szerintem nem gagyi :DD
2010. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

van egy lány akinek szintén van a barna hajába rózsaszin és nagyon jól áll neki!itt egy kép: [link]


(amugy neked is jól állna, max ha nem jó mégse akkor visszafesteted)

2010. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezekről a belemelírozott csíkokról mindig a harmadosztályú falusi fodrászok jutnak eszembe.


Tök lejárt már az, hogy valaki elütő színnel húzat csíkokat a hajába.

2010. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi akkor sztem maradok a vörösnél, csak mert nekem nyáron már volt benne vörös. És kiba***ttul jól állt.
2010. febr. 11. 19:37
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem is szörnyű:S egyik osztálytársamnak van ilyen haja..
2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!