Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a barna hajon jól...

Szerintetek a barna hajon jól állna elől egy rózsaszín csík?

Figyelt kérdés

nekem amúgy "világos" barna a hajam, és szeretnék bele előre egy tincset. Már csak anyám beleegyezését várom xD

Ha meg nem a rózsaszín a legjobb választás akkor melyik?


2010. febr. 9. 14:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Melír-re gondoltam.
2010. febr. 9. 14:16
 2/21 anonim ***** válasza:
Gagyi..felejtsd el.Vagy melíroztasd be az egészet,vagy semmit,de elől 1 tincs az gáz eléggé.
2010. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ezt minek. sztem írtó gagyi, és tök lejárt. örülj ha anyád nemengedi meg,
2010. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam egy lányt, pár lilásrózsaszín tinccsel a világosbarna hajában. Úgy nézett ki, mint akit lefosott egy padlizsán.


Szurkolok.

2010. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

fujj nehogy

van egy o.társam akinek barna a haja és bemeliroztatott rszin csikokat a frufruját is be r.szinoztatta és olyan undorító :S kb hányás színű. fúj. xD arról nem is beszélve h mi lesz ha elkezd lenőni. :| úrustemár. o_o

16/L

2010. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme.Nincs benne semmi extra. Ha mindenáron akarod, akkor inkább vegyél egy rózsaszín hajszínezősprayt, kb. 500 Ft.
2010. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem se,a világosbarna hajhoz fúúj :S

szőkéhez megy,de még világosbarnára :O

2010. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
bocs...világosbarna hajszínhez*
2010. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi! És más színű tincs se?
2010. febr. 9. 16:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz linkelni egyet, h. kb milyen a hajad?

nekem sötétbarna, majdnem fekete, van benne 5 lilásrózsaszín tincs és 2 kék. azt mondják, hogy tök fasza. bár sokan azt is hozzáteszik, hogy kér elcseszni az a szép hajamat... de hát ez megy a motoros csajszee feelinghez xD

2010. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!