Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli ellenes vagyok, de...

Szoli ellenes vagyok, de mégis szeretnék barna lenni? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szoli ellenes vagyok, semmilyen ész érvvel nem tudna senki rávenni, mert rettentő sok anyajegyem van és nagyobb a félelmem a bőr ráktól, mint az hogy fehér maradok. Ám a mai világban már vannak más lehetőségek is, de tudatlan vagyok a témát illetően.

Először is...

Barnító krémek. Külön kell testre is, meg arcra is, vagy mehet ugyanúgy? Ha rosszul radírozom le előtte a testem foltos leszek? Milyen radírozód érdemes használni? Számít a bőrszínem a barnító választásánál? Vannak különböző árnyalatok? Meddig nem érdemes utána fürödni? Megfognak mindent, vagy beszívja a bőr? Milyen gyakran kell használni? Ha kezd elmúlni, akkor foltokban, vagy egységesen fog? Mennyi ideig tart a hatása? Van káros hatása? Van ahol nem szabad használni? Mitől függ, hogy némelyik embert sárgítja, némelyiket pedig szépen barnítja? Ezen felül minden infót szívesen fogadok, köszönöm előre is!


2015. jan. 8. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

akkor nem sok lehetőség van,mert egy hófehér,vagy hulla sápadt bőrből a barnító sárgát csinál.

1 marad.

elkezdesz d3 vitamint adagolni,reggel délben este,mellé kalciumot mert ez segít a felszívódásában,és ha nem is leszel barna,de ideális sápadtság mentes arcszíned lesz.

2015. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a barnitó krémet..ha annyira szeretnél szint uv-mentes barnítás! Nézz utánna!
2015. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"uv-mentes barnítás"


Ugyanaz, mint a barnítókrém, csak festékpisztollyal viszik fel.


Én is nagyon fehér bőrű vagyok, és NEM leszek sárga a barnítókrémtől. A maiak már sokkal jobbak, mint amiket régebben lehetett kapni.


Én hetente 1x szoktam használni. Ha nem viszed túlzásba, akkor teljesen egyenletesen kopik le, és nem fog be semmit.


Lehet kapni direkt világos bőrre valót is.


Van, amikor barnítós testápolót használok. Ez nyilván jóval kevesebb barnítót tartalmazz, mivel napi használatra készül. 4-5 nap alatt alakul ki a barna árnyalat.

2015. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, van külön arcra is, de szerintem totál felesleges bajlódni vele.


Én ALverdét szoktam használni, van sötétebb és világosabb bőrre való változata.

2015. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szoli/barnítókrém barna bőr undorító
2015. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az UV-mentes barnulás közel sem ugyanaz, mint a barnítókrém...
2015. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

UV Mentes barnitás vagy barnulás egy kémiai folyamat eredménye, amely során egy speciális cukor származék (DHA-Dihydroxyactone) lép reakcióba a bőr felső rétegében található aminosavakkal és ezáltal alakul ki a barna szín.


Ugyanez az anyag van asz összes barnítókrémbe is, csak a szalonokban nem kennek, hanem fújnak.

2015. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!