Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj-para mit tegyek? Már több...

Haj-para mit tegyek? Már több mint négy éve növeszteném vissza a hajam de csak egy helybe toporog. Sok dolgot és fodrászt is kiprobáltam

Figyelt kérdés
Két Három havonta is van vágatva a hajambol.ricinus olajtol kezdve hajvitaminig sok dolgot kiprobáltam.Nem nagyon teszem ki a hajamat magas hőfoknak pl hajvasaló.Mivel régen sem volt olyan hosszu mellemig ért elmentem egy tanulo fodrászhoz és jol megritkitotta amugy megkéne de nem annyira ahogy ö és jol sokat vágott belöle.vállamig ért csak.Azóta volt már pengével us ritkitva azt sem kellet volna.Mivel itthon nem tudom kezelni a göndör spröd hajamat két hetente elszoktam menni beszárattatni vagy befonni. Vajon mi lehet a baj törik is pedig van belöle vágatva ahogy kell.Mit Tegyek meg akarom növeszteni mert ez a haj nem áll jol és ne mondjatok olyat h le kell vágatni.

2015. jan. 2. 14:59
 1/3 anonim válasza:
Ha törik használj hajtöredezés ellen sprayt.Nekem is töredezett most meg jó.És a hajad növekedésével kapcsolatban nem tudom mi lehet a baj ,mert az anyum is növeszti a haját mivel rövid volt és lassabb tembóban nől neki.Talán a nagyon sokat vághatott belőle és nagyon megrítkíthatta és hát éppen egy tanuló fodrásznál voltál.Talán valahogyan ,úton-módon elrontotta a hajadat.Remélem valamicskét segítettem.
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktál vágatni?

Az én hajam kb havi 1 cm-t nő. Ha növeszteni akarnám, akkor mondjuk fél évente 3-4 cm-t vágatnék (így nőne évi 4-6 cm-t).

2015. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amikor fodrász lemérte egy hónapban csak fél cm nöl vagy még annyit sem
2015. jan. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!