Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindegy milyen az időjárás,...

Mindegy milyen az időjárás, ilyen lesz a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan mindegy, hogy pára, eső, napfény, szél... Jöhet bármi, de ilyen lesz a hajam, mint a lejjebb látható képen, csak még annál is rosszabb! Tapintásra meg félig nedves, félig száraz.

Az a baj, hogy próbálkoztam már az egyenesítéssel, kábé bírja 1 órát és ugyanolyan lesz, mint előtte.

És nem is szeretném egyenesíteni, sem lakkozni meg zselézni folyton, mert attól meg kőkemény a hajam és kifésülhetetlen.


[link]



Mi a baj? Mi a megoldás?



2014. máj. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Szépen kivasalom, mire beérek suliba, "oroszlán sörényem" lesz.
2014. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában a sérült haj szokott ilyen lenni, szőkített, szétvasalt, festett, stb. Vagy a te hajad egészséges és úgy ilyen? Mert akkor nem tudom mit tehetnél.
2014. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit, ez egy hajtípus. Dús, de vékonyszálú és hullámos, így szétáll.


Vagy lakkozod, vagy összefodod. Esetleg raszta. Ez van.

2014. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brasil cacaus egyenesítés a megoldás, nézz utána neten. nekem bejött.
2014. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, vékonyszálú, hullámos, gyenge tartású, és a szél is felborzolja, akkor is, ha nincs szeles idő. Mert a legalsó tincsek szépen "egybeállnak", csak felül ilyen.

Az enyém is ilyen lenne, ha nem tennék rá olajat. Schwarzkopf olaj, de biztosan bármilyen másik márkájú is jó rá. Mindennap kell rá tennem, de min. fél napig kitart az olaj hatása.

2014. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten van ez a White hair vagy milyen fodrásszalon.ott reklámoznak ilyen kezelést ami után sima marad a hajad és szép. sokaknak bevált
2014. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2: ilyen alapból.


A White Hair-hez meg nincs keretem, és pesti sem vagyok.


Megpróbálok több vasat, vitamint - meg úgy egészségesebben - enni, hátha az is közrejátszik valamennyire.

Illetve kipróbálom az említett olajat.


Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Ha tudtok/hallottatok valamit, kérlek osszátok meg ezután is!

2014. máj. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!