Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » New York-ban milyen a téli...

New York-ban milyen a téli időjárás?

Figyelt kérdés
a válaszokat elöre is köszönöm :)
2011. júl. 20. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát..pont mint itt.Ugyanúgy havazik stb.Csak ott egy picit keményebb.Hidegebb van..
2011. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint itt kb. Hó, kabát, sapka, kesztyű.
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én novemberben voltam, mivel tengerhez közel ezért nagyon szeles volt és bizony sokkal hidegebb! Úgy be voltam öltözve, mint itthon január-februárban :)

Jó utat ha te mész, imádom a várost :))Télen meg, Karácsony előtt kifejezetten csodálatos, utánozhatatlan :))

2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy évig kint laktunk és csak annyit tudok mondani hogy télen a hó úgy kb 30-50cm a szél pedig mivel a város szinte az óceánparton van ezért a szél elég erősen fúj.Annyit tudok tanácsolni hogy a legmelegebb ruhákat készítsed be. De már volt olyan is hogy 1 nap alatt elolvadt az összes hó mert jött valami meleg levegő és az a kb40 cm hó egy este alatt eltűnt. Én meg még amikor este mondták a TV-ben h elolvad a hó én mondtam h lóf@szt reggel lenézek az ablakból (35.emeleten laktunk) Nincsen hó én meg mondom mivan?? Szóval hideg szeles nagy hó és előfordul hogy egyik nap volt hó másik nap meg hűlt helye.
2011. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát hideg. De akik régóta ott élnek, egy szál semmiben mennek ki. Mint az oroszok. xD

A hóról is hallani sok szépet, gyakori a mindent megbénító durva hóvihar, van, hogy 1 méter leesik 1-2 nap alatt.

2011. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!