Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodom (örökletesen) mit...

Kopaszodom (örökletesen) mit tegyek?

Figyelt kérdés
még nem látszik annyira (16 vagyok) de a halántékomnál már nincs szinte semmi (v-alak) és már másoknak is feltűnt. Apa 22 éves korára lett kopasz. Nem is igazán érdekel. De mit lehet tenni, hogy ne bántsanak majd ezzel? Még fiatal lennék ehhez, de apa is így kopaszodott. próbáltam a varga hajszeszt, nem hullott, de nincs rá pénzem. A bánfi szesz semmire sem jó. gyorsan zsírosodik, szóval naponta mosom (és így jobb is mert nem viszket és legalább nem veszem észre annyira hogy hullik)

2014. dec. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd naponta a hajad ! Tudom hogy nehéz megállni, de át kell állnod a heti 1 hajmosásra. menj el egy bőrgyógyászhoz, ne törődj bele abba hogy ez egy örökletes dolog, bármi más állhat a háttérben. Szedj össze egy kevéske pénzt, és vegyél drágább sampont, hajszeszt, hajra való vitaminokat. stb stb. Próbáld megmenteni a hajad.
2014. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kopaszság se tragédia
2014. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nullás gép azt kész. Nekem is a Te korodban lett oda több mint a fele hajam és nullással nyomom a mai napig. Elején kicsit nehéz megbarátkozni vele, de egy idő után már nem zavar. Amúgy meg lehet, hogy pont jól fog állni.
2014. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ne mosd naponta a hajad ! Tudom hogy nehéz megállni, de át kell állnod a heti 1 hajmosásra. menj el egy bőrgyógyászhoz, ne törődj bele abba hogy ez egy örökletes dolog, bármi más állhat a háttérben."


Csak Magyarországon van ez a hajmosástól való félelem. Inkább a heti 1 mosás a káros, a zsír eltömíti a pólusokat és akkor tényleg neki áll ritkulni a haj. Amúgy a férfias kopaszodáshoz semmi köze sincs a hajmosáshoz.

2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van. Gyujts penzt es vedd a vargat, ha az hasznalt! Ne hagyd a hajhagymakat leallni! Es nyugodtan moss hajat heti 2-3-szor.
2016. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!