Kopaszodom nagy gond?

Figyelt kérdés
már egy jó ideje hullik a hajam kb most olyan mint jason stathamnek persze csak a ahajam . de ha le vágom 0-ra akkor szerintem elég gáz fejem van ha meg hagyom akkor meg cikinek tartom. kérdem én mitt tegyek hogy jó is legyen ? sokk helyen olvastam hogy pozitiv dolog a kopaszodó ember eknél ha szép szeme-ik vannak ezzel szerintem szerencsém van mert nekem ilyen baunty kék szemem van mint anno volt a reklám ba a csajnak , olvastam hogy sportos test is kompenzálja úgy mond ezzel is szerencsém van mert nagyon széles vállam van és nagyon vékony voltam elkezdtem még idöbe kondizni de ez se kompenzálja azt hogy nem áll jó a 0-ás haj. Régen mikor volt hajam azt mondták hogy helyes pasi vagyok volt is nem 1 kapcsolatom. a dumámal soha nem volt baj most lehett hogy én reagálom túl hogy kapaszodom és nem áll jó a 0-ás haj vagy nem tudom mivan.24/f
2014. jún. 1. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ö itt az egyik ismerösöm, szerintem neki is elég szarúl áll a kopasz ság de nekem még etöll is jobban :(

2014. jún. 1. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy év börtön jár érte ha meglátnak utcán. Hö-hö.
2014. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vilmos herceg is kopaszodik és mennyien imádják ;)
2014. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Túl sokat filózol.

18 éves korom óta kopaszodom, 24 évesen már jóval feljebb volt a homlokom, mint kellett volna, most pedig még azt az állapotot is "visszasírom".

Persze nem tetszik, de sose éreztem, hogy visszavetne az ismerkedésben (pedig még kigyúrt sem vagyok, meg kőgazdag sem, még vezetni is utálok, így még autóm sincs...).

(és nem dúrtam le nullással, mert az még szarabb lenne)

2014. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez genetika, nem tudsz rajta változtatni, de szerintem mindenképp hagyd meg a hajad, lehet, hogy nem is olyan rossz,mint mondod. Ha kopaszra vágod, az mindenképp rosszabb.


24N

2014. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Magas tesztoszteronszintet jelent, jobb nemzőképesség.
2014. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem ne vágd kopaszra, hanem próbáld mindig pár mm-esre, és növessz mellé szakállat, amit kontúrosra nyírsz, vagy körszakáll stb...
2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!