Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodom. Mit tegyek?

Kopaszodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ritkulni kezdett a hajam egy ideje. Voltam orvosnál, elég magas a tesztoszteronszintem, ettől van. Ti lenyírnátok nullással? Szerintem úgy jobban nézne ki, de félek, hogy nem lesz szimpatikus a külsőm. Magas vagyok, vállas, arányosan izmos. Párkapcsolatról már lemondtam.
2014. jan. 26. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Van ez így.


Szerintem borotváld le.. úgy azért még mindig normálisabb.


Esetleg kicsit feküdj rá jobban a kondira..


Párkapcsolatról nem kell lemondani. Sok nő szereti a kopasz kigyúrt állatokat... persze ezeknek a nagy része pénzéhes ostoba rib**nc, de ettől függetlenül próbálkozni lehet.

2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki 5%-os minoxidil oldatot, ha az ebay-ról rendelsz fél éves adag ~9500ft postakőltséggel illetve már elkezdték Mo-n is árulni úgy 1havi adag 9500. Három hónap után látszik hogy használ-e, mert nem mindenkinek jó. Én négy hónapja kezdtem a meglévő hajszálak teljesen megerősödtek, ahol pedig már csupasz volt az már sokkal kisebb meg az egész felületen kezd előbújni a haj. Hátránya annyi hogy mindig használni kell mert a tesztoszteron termel egy anyagot amire akinek érzékeny a hajhagymája hullik a haja.Ennek az anyagnak a hatását csökkenti-szünteti meg az oldat, és ha nem használod újra kihullik. Szóval nem csak kinő a hajad és abbahagyod, hanem használod mindig.
2014. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nehogy megvegyél ilyen sz&rokat kérdező..úgysem használ semmit.


Hullik a hajad, te ilyen típusú vagy.. meg kell békélned vele. Ennyi.

2014. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párom is kopaszodik. Imádom:) Mármint nem a kopasz pasikat. De máskülönben nem lenne Ő. És nem mellettem kezdett el kopaszodni. :P

Magas, vállas. Nem gyúr, de mégis izmos. Férfias na. :D

Egyszer azt hallottam, hogy a kopaszodó férfiak sokkal jobbak az ágyban. Eddig ezzel a nézettel egyet kell értenem, és nem is szándékozom tovább próbálkozni.

Ne keseredj el.

Amúgy hány éves vagy? Van ismerősöm aki 18 évesen kopaszodik. Úgyhogy a kor sem mérvadó.

Azért ne nyirasd le, és azt se csináld, hogy egyik oldalon hosszúra növeszted és ráfésülöd a kopasz részre. Annál minden jobb.

2014. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kezdd azzal, hogy elfogadod magad így. Én is kopaszodtam már 19 éves koromban. Kencefincékből a Varga hajcseppeket tudom ajánlani, attól visszanőtt nekem, csak miután nem használtam másfél évig, megint elkezdett hullani.

Én nem biztos, hogy levágnám tarkopaszra(192 centi, "kétajtós szekrény" típusba tartozom), mert sokan egyből beraknának az "ez biztos egy kőbunkó hapsi, csak nehogy megszólítson, inkább szedem a lábam" szekcióba. Én meghagytam 2-3 milliméteresre, nem gáz. Én még úgy kompenzáltam a szőrzethiányt, hogy növesztettem körszakállat (nekem nem áll rosszul). Egyébként a csajokról nem kell lemondani, csak sugározzon belőled, hogy szereted magad, ahogy vagy.

2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!