Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rágom a körmöm nem...

Nagyon rágom a körmöm nem bírok leszokni családi vonás. Hogyan állhatnám meg?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok vmilyen kenőcsöt ami segíti a köröm növekedést ? vagy vmi praktika?
2008. aug. 17. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is rágtam anno a körmöm és bekentem erős pistával. Ha még szeretném rágni a körmöm nyomok rá egy adagot. Azonnal leszoktam.

Esetleg köröm lakkal. Nekem bevált ;)

Ha elkezdenéd rágni, akkor tereld el a gondolataidat és csinálj olyan dolgot, amit a kezeddel kell végezni: pl: gépelés, zongorázás, mosogatás, sepregetés stb.

2008. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak (pl. Avonban meg ilysmi) olyan körömlakkok, amiknek nagyon rossz íze van!

De annyira, h ha csak éppen megnyalod a körmöd akkor a hányinger kerülget! :S

Szóval én kétszer kentem be vele a körmöm...és aztán eszembe sem jutott rágni.

Mostmeg aki meglátja a kezemet...szinte mindenki megdicséri a körmöm...:)

2008. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tényleg van iylen körömlakk,drogériában,gyógyszertárban tuti lehet kapni ami annyira szörnyű ízű hogy többet a szádba nem veszed a kezed:)

ugyanígy a drogériában,gyógyszertárban elhet kapni iylen vitamint(sajnos nem kenőcs,tabletta formájú..)ami a szép hajra,bőrre körömre van,de szóval triplán hasznos,és nem is oylan drága.de ha megkérdezed a gyógyszertárost akkor tuti nagyon hasznos dolgokat tud még mutati.sok sikert a "leszokáshoz":)

2008. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy álltalában az átlátszó köröm lakknak keserű az íze én is rágtam és bekentem és amikor rágni akartam nagyon keserű volt!
2008. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam le, hogy lereszeltem. Eleve mindig tövig rágtam, aztán akkor tövig reszeltem, így nem volt mit lerágni. És szinte észre sem vettem, hogy megnőnek, és nem rágom le.
2008. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket a gyógyszertáras tabit ki fogom probálni
2008. aug. 17. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hány éves vagy,de én körmös tanfolyamot végeztem.

A körömrágás ellen vannak különböző szerek,de sokaknál ez nem hatásos.

De ha elég idős vagy hozzá,ajánlom a műkörmöt,állítólag elég jól leszoktatja az embert.

Ez csak egy ötlet. :-)

2008. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 elmúltam :) az is eszembe jutott már csak havi 3000 ft nem ? vagy mennyi ?
2008. aug. 17. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,sajnos. De lehet még keveset is mondtál. :(
2008. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem a mukorom szoktatott le. nem finom es olyan szep h sajnalom ragni :) a porcelan alt. ugyanannyi mint a zsele, de szebb es tartosabb. viszont faj amikor lejon. ha vigyazol ra, tobb mint fel evet birja. feltenni kb 8-10.000ft ugy tudom, par hetente kell toltetni, az 3-5000ft,de abban alt. mar van festes is. eleg koltseges....de szep. csak ne legyen tul hosszu. viszont ha sportolsz nem eri meg mert akadalyozni fog es elobb utobb letorik.
2008. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!