Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan gyógyszert szedem...

Roaccutan gyógyszert szedem már több mint 2 hónapja mikor kezd el javulni az arcbőröm?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kúra(de lehet hosszabb lessz) napi 50mg-t szedek, eddig nemsokat javult a helyzet pár mellékhatás van de kibirom nem vészes.. de nekem most olyan helyeken jönnek pattik ahol eddig nem pl melkasomon.Aki már szedte, nektek mikorra javult a helyzet és a gyógyszer szedése után visszatértek a pattik vagy a gyógyszer beszedése után kezd el hatni vagy mivan?:/

2014. dec. 12. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 hónap után már javulást kéne látnod. Előtte előfordul hogy még több pattanás lesz, de ezeket az orvosoddal kéne megbeszélni. Lehet hogy nem elég az adag vagy nem tudom...
2014. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát már nemjön annyi pattanás ki rajtam mint eddig igaz..de igyis kijön napi 1-2:/ és attól félek majd ha abbahagyom a gyógyszert mégtöbb fog kijönni

Az adagot nemhiszem, hogy növelni kéne mert 70kg vagyok az 50mg igy is elég sok..

2014. dec. 13. 12:47
 3/3 anonim válasza:
Én napi 20 mg-ot szedek és elvileg fél éves a kúra. Nekem hol javul, hol romlik. Most vagyok a 3. hónapban, és elég sok jön ki még most is. Nemrég felvittük az adagom napi 30 mg-ra, de nem bírtam, mert nagyon fájt a hátam, szóval vissza kellett venni. Remélem most már javulni fog.
2015. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!