Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás és festés mennyi lenne?

Hajvágás és festés mennyi lenne?

Figyelt kérdés

ilyenre szeretném levágatni: https://www.youtube.com/watch?v=znc7fXUVDjE

100-110 cm a hajam fekete(festett)

be szeretném festeni kék-feketére és ilyen rövidre. kb. mennyit kér érte majd a fodrász?:)



2014. dec. 11. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj ilyen frizurát, még ha rövidebb lenne a hajad, azt mondanám, hogy oké, végülis úgyis 2 perc alatt rájössz majd, hogy a kék szörnyen áll és visszafested feketére, de eltelik 1-2 év és baromira fogod utálni magad, hogy a szép hosszú hajadat levágattad valami hülye zenei hóbort miatt.
2014. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én soha nem is akartam hosszú hajat csk apám idádja és idáig nem engedte levágvi. nem hóbort mert már 5 éve jrocker vagyok. majd valamiylen szín de ezer mindegy milyen színű lesz majd még. de kb mennyi lenne?:)
2014. dec. 11. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyet akarsz akkor ne egy mezei átlagos fodrászatba térj be, mert ott ehhez hasonlót sem csináltak soha, és nem is lesz közel hasonló sem az eredmény. Én magamnak vágtam, festettem mindig, (youtube videók alapján) tökéletes lett, de persze nem mondom hogy más is tegye ezt, csak azt mondom hogy mesterfodrászt keress fel ilyen vágyakkal, mert annak van benne gyakorlata. Hát, az árak ott jó magasak, épp ezért csinálom én magamnak. Szerintem olyan 20ezer körül lesz minimum.
2014. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
(bocsi az offért, de azt muszáj) Úristeen, egy jrocker!!! azt hittem egyedül vagyok az univerzumban a barinőmmel, örülök hogy megismerhetlek!!! Amúgy meg a kérdésedre a válasz: szerintem valami jobb fodrászatba menj be, és nem lesz túl olcsó...
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xd Köszi de már megcsináltattam c: am ha akarod levelezhetünk:D
2015. jan. 22. 19:24
 6/6 anonim válasza:
#4-es voltam XD bocsánat hogy csak így rád törtem...tényleg, hülyeség volt, de ha gondolod írj privátot! =D
2015. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!