Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat most vágtam le és...

A hajamat most vágtam le és már töredezik. Kb. a vállamig ér nem festem. Mitől töredeezik mit tudok tenni hogy ne töredezzen? Már 2éve alig merem 1 szer 2szer kiengedni mert úgy töredezik.

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál naponta minimum 2,5 liter vizet. Szedj hajvitamint (nekem a DM-es hajvitamin nagyon bevált). Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Kölest, tojást, halat hetente többször. Ajánlom az olajos hajpakolásokat hajmosás előtt és hajvégápolózd szorgalmasan. Vizesen ne bánj a hajaddal durván, ne fésüld olyankor. Ne használj hajsütőt, hajvasalót.
2013. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a baj, hogy mindig összefogod? Az is megtöri. Minden hajmosásnál használj sok balzsamot, így könnyen ki is lehet fésülni és ápolja is. Én még hajvégápoló olajat is szoktam rákenni szárítás előtt. Majdnem derékig ér a hajam, festetem, általában kibontva hordom és nem törik.

Szerintem próbálgasd a balzsamokat is és találd meg, hogy mi a legjobb. Nekem egyetlen egy van, ami jó, a többitől durva lesz, nem lehet normálisan fésülni. Szóval ezen is sok múlik.

2013. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sokszor van összekötve, az tényleg nem jó. A DM-es hajvitamint én is ajánlom :) (Haar Vital Komplex - 2 hós adag ezer ft).

Van egy jó hajpakolás is, ami balzsamként is jól működhet, nekem nagyon hatásos töredezés ellen: Serical Latte-nak hivják, tejproteines hajpakolás, fodrászkellékes üzletben tudod beszerezni, 1L-es bödön 700-1000 ft közötti áron van.

2013. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
balzsam.
2016. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!