Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha hullik a hajam?

Mit tegyek, ha hullik a hajam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 2-3 évig zseléztem és most,ha 5 percig turkálok az asztal felett a hajamban akkor teli lesz az asztal hajjal és nagyon potyog már mióta abba hagytam a zselézést. Mindenki azt mondja,hogy kopaszodom. Nem szeretnék kopasz lenni. Segítsetek kérlek!

2014. dec. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz. Nem biztos, hogy a zselézéstől hullik, lehet oka pajzsmirigy rendellenesség, vitaminhiány, kóros fogyás is.
2014. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betegség, vagy a zselé hatása. Menj orvoshoz mindenképp.
2014. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ember haja hullik... Akár hiszed akár nem mindenkié, ha naponta fésülködsz és tényleg anyira hullik akkor van csak szükség orvosra. Én is ezt hittem pár évvel ezelött, az orvos idótának hitt körülbelül.
2015. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!