Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj + tojás hajra, de...

Ricinusolaj + tojás hajra, de egyre jobban hullik?

Figyelt kérdés
Heti 2x Ricinusolajhoz tojást keverek meg egy kis teafaolajat (pár csepp), rajta van 1-2 órát és hajmosáskor csak úgy jönnek ki a hajszálak, sok, és nagyon könnyen :S Hagyjam abba, vagy ez normális? Olvastam valahol, hogy a régi, rossz hajszálak jönnek ki, de azért félek, hogy teljesen kihullik..

2014. nov. 23. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hagy a ricinusolajat. osztálytársam is ugyanigy jart..
2014. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*hagyd
2014. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
vannak sokan, akiknek jó a ricinus olaj, de sok olyan esetet is hallottam már, hogy csak rontott a helyzeten.
2014. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az olajakat nem szabad a fejbőrre kenni, mert durva hajhullást okozhat, főleg tojással, amit max 15 percig szabadna a hajadon hagyni. Teafaolajat sem szabad órákig.

Olyan meg nincs hogy "régi, rossz hajszálak".

2014. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
húha :S:S és argánolaj ?
2014. nov. 23. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Az argánolaj nekem bevált, de csak a hajvégekre használom.
2014. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szafica ***** válasza:

Tényleg van akinél ilyen hatást vált ki. :S Nekem hál' istennek nem.Viszont a heti kétszeri használat szerintem sok, csak hetente egyszer használd.

Az argánolaj is megéri,én felváltva használtam, egyik héten a ricinusolaj+tojás+méz+olívaolaj, másik héten csak az argánolaj.

2014. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) vettem ilyen Bánfi hajszeszt hajhullásra, most azt próbálom inkább.. féltem a hajam, ha esetleg nekem se jó a ricinusolaj :(
2014. nov. 30. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a véleményed a Bánfi hajszeszről? Tapasztalatod?
2015. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igazából nem sok változást vettem észre... :D
2015. febr. 18. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!