Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázni szeretnék (ott), de...

Gyantázni szeretnék (ott), de még nem próbáltam, hogy kéne?

Figyelt kérdés
"Ott" lent szeretném legyantázni, de még sehol nem próbáltam.Tudnátok segíteni milyen fajta gyantát vegyek(név)?Hogy kezdjek hozzá stb?:S Köszi azoknak akik segítenek!:)
2008. aug. 16. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden áruházban, vagy legalábbis drogériákban találsz intimgyantát. Én azonban azt ajánlom, hogy hagyd inkább kozmetikusra.
2008. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy milyen a gyanta, csak ne magadnak csináld.
2008. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért is? :$
2008. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz otthon! Nagyon megjárhatod... irány a kozmetikus!
2008. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szeretnél kozmetkushoz menni...vagy mert stégyellős vagy tényleg az inkább magadnak vag úgy marad elv híve vagy!!!Én inkább az utóbbié és tényleg vannak intimgyanták több féle is(a minőség elég fontos) de nekem és a környezetemben élőknek (bnőim) nem volt semmi gondunk azzal h magunknak csináltuk!! Sztem ha vigyázol óvatos vagy otthon is menni fog,ha kis darabon próbálod ki és nem bírnád a fájdalmat hagyd abba!Sok sikert
2008. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,hogy először menj el kozmetikushoz,nézd meg a praktikát,utána tudod,hogy kell,milyen....és csinálhatod magadnak is.
2008. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!