Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus,16 évesen?

Kozmetikus,16 évesen?

Figyelt kérdés

A kérdésem: 16 éves lányként ajánlott 1. alkalommal kozmetikushoz menni? A bőröm csúnyán mitesszeres, főleg az orrom minden részén, és sajnos mindig van egy-két pattanás az arcomon, annak ellenére, hogy egészségesen élek, nagyon zavar, hogy legalább egy elfogadható átlagos bőröm nem lehet.

A pattanások főleg az államon vannak, de elég csúnyák és fájdalmasak is.



2014. dec. 8. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Én vagy bőrgyógyászt javasolnék vagy kozmetikust. Előbbi valószínűleg felír valamit (nekem Zyneritet írt fel, jó volt, de sokan írták róla, hogy nem használ, szárít). Kozmetikushoz én azért jártam ritkán, mert havonta 5000 számomra sosem volt kis pénz, de ha megteheted, szerintem menj el. A pattanások miatt még ne aggódj, a pubertáskor ezzel jár. Nekem is voltak ilyen problémáim, de már úgy 2 éve nincsenek (20 vagyok). Igyál sok folyadékot is, ez segít, hogy ne zsírosodjon annyira a bőröd.

Nem tudom milyen arcbőröd van, de kozmetikus biztosan tud segíteni (sokszor még termékeket is árulnak), csak valami normálisat találj, aki nem csak a pénzt kéri el tőled.

2014. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, én is attól félek, hogy nemhogy valami szrt rákennek az arcomra, a bőröm eléggé zsíros, a pénz pedig nem lenne akadály
2014. dec. 8. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zsíros, akkor igyál sok vizet. Hát kozmetikust nem igen tudok ajánlani, mivel vidéki vagyok, de nézz szét a neten, esetleg ismerősöket is megkérdezhetsz, hogy ők kihez járnak.
2014. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy alkalom kevés,de ajánlott,mert kitisztítja a bőrt.
2014. dec. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ige, tudom, hogy agy alkalom kevés, de pont attól félek, hogy rászoktatom a bőröm a kozmetikusra és muszáj lesz járnom
2014. dec. 9. 06:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok, de ilyen nincs hogy rászoktatod a bőröd :D.Ez butaság.Simán elmehetsz 16 évesen egy nagykezelésre, kb 3 havonta ajánlott utána menni.
2014. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a rászoktatásnál azt értem, hogy pl a bőröm mindig rosszabb lesz, vagy ilyenek, de ok te tudod :) amúgy igen valami hasonló nagykezelés szerűségre szeretnék menni, csütörtökön megyek, mit mondjak neki, egy teljes bőrtisztítást kérek? :)
2014. dec. 9. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy arckezelést szeretnél, tudni fogja mire gondolsz meg valószínűleg megbeszélitek majd úgyis, hogy mit hogyan fog csinálni
2014. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 14 éves fiú létemre járok fél éve kozmetikushoz, havonta... El tudom képzelni hogy nézhetsz ki úgy ha 16 éves korodig nem mentél el sosem...
2014. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!