Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesen volt elöször...

Hány évesen volt elöször kiszedve a szemöldökötök?

Figyelt kérdés
Én 13 vagyok és nincs valami szép szemöldököm nem nőtt össze de a végénél alúl nagyon "lenőtt" és ott látni is eléggé,de anya nem engedi kiszedetni mert még fiatal vagyok. Itthon meg nem csinálnám mert,félek hogy elrontom vagy akármi. Hogyan vegyem rá hogy kiszedethessem?

2013. ápr. 8. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ó még fiatalabb voltam mint te:)

Először gyerekként leborotváltam ami zavart,az persze szörnyű volt,aztán 12 éves lehettem mikor elkezdtem magamnak szedni,nem formára csak ami zavart. Aztán ballagásomon 13-14 évesen mentem el kozmetikushoz,ő profin megcsinálta,onnantól csak az ő vonalát kellett követnem.

Amúgy 500 ft átlagban egy szemöldökszedés,ugorj be suliból hazamenet egy kozmetikushoz a zsebpénzedből, utólag már úgyse tud mit csinálni Anyukád.

Utána meg már könnyű dolgod lesz:)

2013. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 14 évesen volt előszőr szedve.
2013. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy nem szeretnék elmenni hogy nem tud róla,mivel anya nem egy könnyű típus ezért nagyon mérges lenne,felhozni meg nagyon nem szeretem ezt a témát mert nem szeretek ilyenekről beszélgetni. Egyszer hoztam fel akkor is le harapta a fejemet hogy nekem minek még..:( de azért köszönöm:(
2013. ápr. 8. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülők ilyenek, nem szeretik tudomásul venni, hogy a kicsi gyerekük lassan felnő, ezért elleneznek mindenféle szőrtelenítést. Szerintem szedesd ki kozmetikussal, ha meglátja milyen szép lett, biztos megbékél a helyzettel :) Egyébként nekem is kb ilyen korban lett kiszedve, pontosan nem emlékszek.
2013. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen szedte ki nekem anyum először.

13 évesen már pont elég idős vagy hozzá. Nem értem hogy akarod rábeszélni, ha nem mered szóba hozni. Egyszerűen mondogasd neki hogy téged csúnyának tartanak emiatt, és beszólnak emiatt, mert mindenki szedi már a szemöldökét, csak te nem, így majd talán megsajnál és megengedi... nem számít ha nem igaz, de ilyesmiket találj ki.

2013. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 vagyok most,és ennyi idősen én magamtól már simán kiszedem
2013. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 13. Vagyis a kisebb kósza szálakat belül már 11 éves korom óta kiszedtem magamnak, pár hónapja pedig a kozmetikus kialakította a teljes formáját. Hidd el, nekem is leüvöltötték a fejem, de addig nyöszörögtem, ameddig ök kezdtek nekem nyöszörögni, hogy menyjek már végre és hallgassak. :)

Bár ha ez nem megy, akkor elmész egy kozmetikushoz, vagy türelmesen kivárod, még meg nem engedik, vagy kiszeded magadak. Én pl, mióta a fodrász elrontotta, magamnak vágom a siskám, és csomóan kérdezik, hogy ki vágja a hajamat, mert milyen szép. :)

Próbálkozni kell, biztosan meg fogják engedni.

2013. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!